mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Scania Top Team

Scania Top Team

Ruszyła kolejna edycja Scania Top Team. To program treningowy, a zarazem konkurs dla mechaników i specjalistów zajmujących się częściami zamiennymi. Swoje wysokie kwalifikacje zaprezentuje 8000 uczestników z 60 krajów. Połączą wiedzę i umiejętność pracy w zespole, aby gromadzić punkty. Korzyść odniosą jednak przede wszystkim klienci serwisów Scania.

Scania Top Team
Scania Top Team jest unikalnym szkoleniem w formie rywalizacji. Przyczynia się do systematycznego doskonalenia umiejętności i wiedzy oraz profesjonalnego, zespołowego działania we wszystkich warsztatach Scania. Przyciąga również do pracy w branży wysokiej klasy specjalistów.

„Kluczowym celem serwisów Scania na całym świecie jest dostarczanie usług, które będą wsparciem dla przedsięwzięć naszych klientów”, mówi Christian Levin, wiceprezes do spraw sprzedaży i serwisu w firmie Scania. „Wymaga to ludzi niesłychanie biegłych w pracy. Scania Top Team jest fantastycznym sposobem aby docenić wiedzę, sprawność techniczną i ducha pracy zespołowej, jakimi charakteryzują się ludzie działający dzień po dniu na pierwszej linii”.

Zgodnie z filozofią stałego rozwoju firmy Scania, konkurs Scania Top Team przekształcił się z krajowego programu treningowego, jakim był 23 lata temu, w program globalny. W tym roku odbywa się już po raz ósmy w gronie międzynarodowym i ma większy zasięg niż kiedykolwiek wcześniej. Około 8000 uczestników z 60 krajów będzie intensywnie ćwiczyć teorię i praktykę w warsztatach rozsianych po całej kuli ziemskiej.

Rundy krajowe rozpoczną się od zadań teoretycznych i zakończą finałami z teorii i praktyki. Zwycięzcy będą reprezentować swoje państwa w drugiej turze konkursu, na pięciu międzynarodowych spotkaniach. Ostateczny pojedynek rozegra się pomiędzy dziesięcioma zespołami, które zostaną zakwalifikowane do światowego finału. Odbędzie się on w Szwecji, w Södertälje w dniach 21-24 października 2013 r.

Więcej informacji o konkursie Scania Top Team dostępnych jest pod adresem: www.scania.com/media/topteam

Podobne wiadomości:

Luksusowa Scania prosto z Polski

Luksusowa Scania prosto z Polski

Ciężarówki i Autobusy 2017-06-29

Scania prezentuje nową serię R

Scania prezentuje nową serię R

Ciężarówki i Autobusy 2016-08-25

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowe radiowozy polskiej policji - BMW 330i
Nowe radiowozy polskiej policji - BMW 330i
Polska drogówka się zbroi - flota BMW 330i xDrive trafi pod koniec listopada na ulice. Krajowa Izba Odwoławcza odrzuciła odwołania pozostałych oferentów, którzy proponowali takie modele jak Volkswagen Passat czy Skoda Superb.
Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic