mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Scania Top Team

Scania Top Team

Ruszyła kolejna edycja Scania Top Team. To program treningowy, a zarazem konkurs dla mechaników i specjalistów zajmujących się częściami zamiennymi. Swoje wysokie kwalifikacje zaprezentuje 8000 uczestników z 60 krajów. Połączą wiedzę i umiejętność pracy w zespole, aby gromadzić punkty. Korzyść odniosą jednak przede wszystkim klienci serwisów Scania.

Scania Top Team
Scania Top Team jest unikalnym szkoleniem w formie rywalizacji. Przyczynia się do systematycznego doskonalenia umiejętności i wiedzy oraz profesjonalnego, zespołowego działania we wszystkich warsztatach Scania. Przyciąga również do pracy w branży wysokiej klasy specjalistów.

„Kluczowym celem serwisów Scania na całym świecie jest dostarczanie usług, które będą wsparciem dla przedsięwzięć naszych klientów”, mówi Christian Levin, wiceprezes do spraw sprzedaży i serwisu w firmie Scania. „Wymaga to ludzi niesłychanie biegłych w pracy. Scania Top Team jest fantastycznym sposobem aby docenić wiedzę, sprawność techniczną i ducha pracy zespołowej, jakimi charakteryzują się ludzie działający dzień po dniu na pierwszej linii”.

Zgodnie z filozofią stałego rozwoju firmy Scania, konkurs Scania Top Team przekształcił się z krajowego programu treningowego, jakim był 23 lata temu, w program globalny. W tym roku odbywa się już po raz ósmy w gronie międzynarodowym i ma większy zasięg niż kiedykolwiek wcześniej. Około 8000 uczestników z 60 krajów będzie intensywnie ćwiczyć teorię i praktykę w warsztatach rozsianych po całej kuli ziemskiej.

Rundy krajowe rozpoczną się od zadań teoretycznych i zakończą finałami z teorii i praktyki. Zwycięzcy będą reprezentować swoje państwa w drugiej turze konkursu, na pięciu międzynarodowych spotkaniach. Ostateczny pojedynek rozegra się pomiędzy dziesięcioma zespołami, które zostaną zakwalifikowane do światowego finału. Odbędzie się on w Szwecji, w Södertälje w dniach 21-24 października 2013 r.

Więcej informacji o konkursie Scania Top Team dostępnych jest pod adresem: www.scania.com/media/topteam

Podobne wiadomości:

Zakaz wyprzedzania dla ciężarówek na A2

Zakaz wyprzedzania dla ciężarówek na A2

Polskie drogi 2015-06-25

Scania prezentuje nową serię R

Scania prezentuje nową serię R

Ciężarówki i Autobusy 2016-08-25

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
6 sprawdzonych patentów na zimę.
6 sprawdzonych patentów na zimę.
Zamarznięte szyby i czapa śniegu na dachu mogą być niebezpieczne dla Ciebie, otoczenia i Twojego portfela. Podpowiadamy, jak szybko odśnieżyć auto, a dzięki temu uniknąć 3 pkt. karnych i 500 zł mandatu, a przy okazji pospać nawet kwadrans dłużej.
Jak przygotować samochód do jazdy w zimowy poranek? Jak przygotować samochód do jazdy w zimowy poranek?