mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Scania Top Team 2007

Scania Top Team 2007

Rozstrzygnięty został ogólnopolski konkurs na najlepszy zespół mechaników Scania, który był jednocześnie pierwszym etapem międzynarodowego konkursu Scania Top Team 2007.

Scania Top Team 2007

Prestiżowy tytuł dla najlepszego w Polsce zespołu mechaników Scania zdobył serwis Granosik-Hołowiński we Włocławku i Bydgoszczy. Zespół Scania Polska z Nadarzyna zajął drugie miejsce. Trzecia pozycja przypadła mechanikom Scania Polska z serwisu poznańskiego.

Współzawodnictwo mechaników Scania o tytuł Top Team zapoczątkowane w Szwecji jest od kilku lat najważniejszym sprawdzianem dla pracowników serwisów Scania na całym świecie. W polskiej, rozgrywanej po raz 7 edycji konkursu, uczestniczyły zespoły mechaników reprezentujące wszystkie serwisy. Mechanicy zatrudnieni zarówno w serwisach autoryzowanych jak i tych należących do Scania Polska musieli wykazać się perfekcyjną wiedzą z zakresu obsługi klienta, diagnostyki, bieżącej obsługi pojazdów, budowy pojazdu, prowadzenia dokumentacji warsztatowej oraz przeprowadzenia skomplikowanych napraw.

W polskich eliminacjach uczestniczyło 120 mechaników. Pierwszy etap zmagań konkursowych odbywał się za pośrednictwem internetowego systemu zarządzania szkoleniami Scania Training Management System. Do finału zakwalifikowało się 5 zespołów.

Zwycięski zespół z Polski weźmie udział w międzynarodowym półfinale organizowanym w Södertälje w połowie maja 2007 r. A 10 najlepszych zespołów z całego świata spotka się na międzynarodowym finale Top Team 2007, który w tym roku odbędzie się w siedzibie Scania Polska w Nadarzynie w listopadzie 2007. W poprzedniej edycji międzynarodowego finału Top Team 2005 zespół naszych mechaników zajął drugie miejsce.

Polscy mechanicy na topie (2005-11-23)


 

Tematy w artykule: Scania

Podobne wiadomości:

Scania prezentuje nową serię R

Scania prezentuje nową serię R

Ciężarówki i Autobusy 2016-08-25

Czy Volkswagen sprzeda swoje marki?

Czy Volkswagen sprzeda swoje marki?

Aktualności 2016-02-11

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
6 sprawdzonych patentów na zimę.
6 sprawdzonych patentów na zimę.
Zamarznięte szyby i czapa śniegu na dachu mogą być niebezpieczne dla Ciebie, otoczenia i Twojego portfela. Podpowiadamy, jak szybko odśnieżyć auto, a dzięki temu uniknąć 3 pkt. karnych i 500 zł mandatu, a przy okazji pospać nawet kwadrans dłużej.
Jak przygotować samochód do jazdy w zimowy poranek? Jak przygotować samochód do jazdy w zimowy poranek?