mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Scania i CD Projekt ruszają razem w trasę

Scania i CD Projekt ruszają razem w trasę

Scania Polska podjęła współpracę z firmą CD Projekt – jednym z największych producentów i dystrybutorów gier komputerowych. Wspólnym projektem jest nowy tytuł „Trucks&Trailers”.

Scania i CD Projekt ruszają razem w trasę
Premiera najnowszej gry „Trucks&Trailers” miała miejsce 17 czerwca, a gra jest najnowocześniejszym symulatorem pojazdów ciężarowych dostępnym na rynku. W grze wykorzystano wizerunek ciężarówki Scania. Uczestnik ma możliwość zmierzenia się z różnorodnymi trasami i sytuacjami na drodze - lecz gra to nie tylko rozrywka - promuje też bezpieczeństwo i dobre nawyki kierowcy.

„Współpraca z czołowym producentem pojazdów ciężarowych w Polsce i światowym liderem w tej branży to dla nas wspaniała okazja do przeprowadzenia wielu niestandardowych akcji promocyjnych. Jestem pewien, że nasza kooperacja oraz fakt udostępnienia przez Scania licencji do wykorzystania pojazdów w Trucks&Trailers będzie najlepszą rekomendacją tego tytułu dla wszystkich fanów ciężarówek.” - stwierdził Michał Gembicki, Dyrektor Zarządzający CD Projekt.

„Nawiązanie współpracy z branżą komputerową to dla nas pierwsze doświadczenie tego typu - liczymy, że wspólne zaangażowanie przy tak ciekawym tytule pozwoli nam dotrzeć do wielu młodych ludzi i zainteresować ich tematyką naszej branży. Kto wie, być może dla niektórych będzie to pierwszy krok na drodze do kariery profesjonalnego kierowcy.”  - mówi Dyrektor Marketingu Scania Polska – Paweł Paluch

Pierwszy wspólny pokaz będzie miał miejsce na VII Zlocie Master Truck w Opolu, odbywającym się w dniach 15-16-17 lipca, gdzie poza możliwością przetestowania gry będzie można również wziąć udział w konkursach i animacjach.

Podobne wiadomości:

Zakaz wyprzedzania dla ciężarówek na A2

Zakaz wyprzedzania dla ciężarówek na A2

Polskie drogi 2015-06-25

Czy Volkswagen sprzeda swoje marki?

Czy Volkswagen sprzeda swoje marki?

Aktualności 2016-02-11

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Od kilku dni w północno-wschodniej Polsce pojawiły się nowe, żółte znaki na których możemy zobaczyć np. czołg. Na szczęście zwykli kierowcy nie muszą się nimi przejmować. Są to informacje przeznaczone dla wojskowych.