mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Scania przenosi produkcję

Scania przenosi produkcję

Scania ostatecznie podjęła decyzję o przeniesieniu produkcji skrzyń biegów i osi z fabryk w Falun i Sibbhult do miejscowości Soedertaelje w Szwecji. Główna siedziba europejskiej dystrybucji części będzie się mieścić w Belgii.

Scania przenosi produkcję
Przeniesienie zarówno produkcji przekładni i osi w jedno miejsce pozwoli na bardziej efektywny rozwój tych dwóch elementów i dodatkowe zwiększenie jakości produkcji. Z kolei usytuowanie w Belgii głównej centrali dystrybucji części pozwoli na lepsze zarządzanie i obsługę klientów w całej Europie.

Zakład w Soedertaelje w którym mieści się również centrum techniczne Scanii, będzie zajmował się regionalną dystrybucją części na rynkach północnych.

Cała operacja zmiany miejsc produkcji zakończy się w ciągu trzech lat. Scania szacuje, że dzięki tym zabiegom zaoszczędzi 300 milionów szwedzkich koron.

Czytaj także:

Scania nagrodzona za ekologię 2006-03-13

Ekologiczna Scania w Słupsku 2006-02-14

Większa produkcja w słupskiej Scanii 2006-02-13
Tematy w artykule: Scania

Podobne wiadomości:

Scania nagrodzona za ekologię

Scania nagrodzona za ekologię

Aktualności 2006-03-13

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowy Mercedes CLS już dostępny. Znamy polskie ceny
Nowy Mercedes CLS już dostępny. Znamy polskie ceny
Polscy klienci mogą już składać zamówienia na nowego Mercedesa CLS. Model, który zadebiutował pod koniec listopada na salonie motoryzacyjnym w Los Angeles kosztuje od 350 500 zł.