Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Scania przenosi produkcję

Scania przenosi produkcję

Scania ostatecznie podjęła decyzję o przeniesieniu produkcji skrzyń biegów i osi z fabryk w Falun i Sibbhult do miejscowości Soedertaelje w Szwecji. Główna siedziba europejskiej dystrybucji części będzie się mieścić w Belgii.

Scania przenosi produkcję
Przeniesienie zarówno produkcji przekładni i osi w jedno miejsce pozwoli na bardziej efektywny rozwój tych dwóch elementów i dodatkowe zwiększenie jakości produkcji. Z kolei usytuowanie w Belgii głównej centrali dystrybucji części pozwoli na lepsze zarządzanie i obsługę klientów w całej Europie.

Zakład w Soedertaelje w którym mieści się również centrum techniczne Scanii, będzie zajmował się regionalną dystrybucją części na rynkach północnych.

Cała operacja zmiany miejsc produkcji zakończy się w ciągu trzech lat. Scania szacuje, że dzięki tym zabiegom zaoszczędzi 300 milionów szwedzkich koron.

Czytaj także:

Scania nagrodzona za ekologię 2006-03-13

Ekologiczna Scania w Słupsku 2006-02-14

Większa produkcja w słupskiej Scanii 2006-02-13
Tematy w artykule: Scania

Podobne wiadomości:

Scania nagrodzona za ekologię

Scania nagrodzona za ekologię

Aktualności 2006-03-13

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Ford GT - produkcja przedłużona o dwa lata
Ford GT - produkcja przedłużona o dwa lata
W ostatnich tygodniach wielu klientów Forda, którzy chcieli kupić model GT otrzymało listy odmowne, ponieważ wszystkie egzemplarze, które zostaną wyprodukowane znalazły już nabywców. Pojawiło się jednak światełko w tunelu.