mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Scania realizuje ideę "Total care"

Scania realizuje ideę "Total care"

Scania Polska rozbudowała serwis w Słupnie o stanowisko umożliwiające naprawy agregatów chłodniczych Carrier Transicold. Jest to część realizacji idei kompleksowego zaspokajania potrzeb transportu i regularnego poszerzania zakresu świadczonych usług "Total care".

Scania realizuje ideę
Scania Polska S.A. rozpoczęła obsługę agregatów chłodniczych firmy Carrier Transicold w 2007 roku w serwisie w Nadarzynie gdzie znajduje się jednocześnie największy magazyn części zamiennych Carrier Transicold. W kolejnych latach usługi tego typu świadczyć zaczęły serwisy Scania w Lublinie, Krakowie oraz Zielonej Górze. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku od 01 stycznia 2011 roku Klienci mogą serwisować swoje pojazdy wyposażone w agregaty Carrier Transicold również w serwisie Scania w Słupnie.
Specyfika transportu środków spożywczych wymagającego zastosowania pojazdów- chłodni wymaga wykorzystania niezawodnych samochodów oraz dostępu do kompleksowej obsługi serwisowej zarówno pojazdu, naczepy jak i agregatów chłodniczych. Od sprawności działania całego systemu zależy jakość i bezpieczeństwo przewożonych produktów, a w konsekwencji rentowność firmy transportowej.
Poszerzając zakres świadczonych usług przez serwis w Słupnie Scania Polska wychodzi naprzeciw oczekiwaniom Klientów niezależnie od tego, jakiej marki pojazdy posiadają. Rozszerzenie zakresu usług to realizacja koncepcji określanej jako "Total care", która spełnia oczekiwania naszych Klientów wymagających kompleksowej obsługi zarówno pojazdów, naczep oraz ich specjalistycznego wyposażenia.

Podobne wiadomości:

Czy Volkswagen sprzeda swoje marki?

Czy Volkswagen sprzeda swoje marki?

Aktualności 2016-02-11

Luksusowa Scania prosto z Polski

Luksusowa Scania prosto z Polski

Ciężarówki i Autobusy 2017-06-29

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Już latem łatwiejszy przejazd Zakopianką
Już latem łatwiejszy przejazd Zakopianką
W połowie sierpnia kierowcy jadący Zakopianką będą mogli skorzystać z nowo wybudowanego węzła drogowego w Poroninie. Marszałek województwa małopolskiego zapewnił, że wszystkie prace postępują zgodnie z harmonogramem.