mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Scania realizuje ideę "Total care"

Scania realizuje ideę "Total care"

Scania Polska rozbudowała serwis w Słupnie o stanowisko umożliwiające naprawy agregatów chłodniczych Carrier Transicold. Jest to część realizacji idei kompleksowego zaspokajania potrzeb transportu i regularnego poszerzania zakresu świadczonych usług "Total care".

Scania realizuje ideę
Scania Polska S.A. rozpoczęła obsługę agregatów chłodniczych firmy Carrier Transicold w 2007 roku w serwisie w Nadarzynie gdzie znajduje się jednocześnie największy magazyn części zamiennych Carrier Transicold. W kolejnych latach usługi tego typu świadczyć zaczęły serwisy Scania w Lublinie, Krakowie oraz Zielonej Górze. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku od 01 stycznia 2011 roku Klienci mogą serwisować swoje pojazdy wyposażone w agregaty Carrier Transicold również w serwisie Scania w Słupnie.
Specyfika transportu środków spożywczych wymagającego zastosowania pojazdów- chłodni wymaga wykorzystania niezawodnych samochodów oraz dostępu do kompleksowej obsługi serwisowej zarówno pojazdu, naczepy jak i agregatów chłodniczych. Od sprawności działania całego systemu zależy jakość i bezpieczeństwo przewożonych produktów, a w konsekwencji rentowność firmy transportowej.
Poszerzając zakres świadczonych usług przez serwis w Słupnie Scania Polska wychodzi naprzeciw oczekiwaniom Klientów niezależnie od tego, jakiej marki pojazdy posiadają. Rozszerzenie zakresu usług to realizacja koncepcji określanej jako "Total care", która spełnia oczekiwania naszych Klientów wymagających kompleksowej obsługi zarówno pojazdów, naczep oraz ich specjalistycznego wyposażenia.

Podobne wiadomości:

Co trzeci tachograf w Europie zmanipulowany

Co trzeci tachograf w Europie zmanipulowany

Ciężarówki i Autobusy 2015-05-13

Scania prezentuje nową serię R

Scania prezentuje nową serię R

Ciężarówki i Autobusy 2016-08-25

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Od kilku dni w północno-wschodniej Polsce pojawiły się nowe, żółte znaki na których możemy zobaczyć np. czołg. Na szczęście zwykli kierowcy nie muszą się nimi przejmować. Są to informacje przeznaczone dla wojskowych.