mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Scenic, który nie skręca

Scenic, który nie skręca

W niektórych egzemplarzach drugiej generacji modelu Renault Scenic może dojść do usterki układu kierowniczego, w wyniku której kierowcy mogą mieć problem m.in. z wykonaniem manewru skrętu.

Scenic, który nie skręca

Polski dystrybutor samochodów Renault poinformował, że w pojazdach tych może dojść do pęknięcia spawu łączącego oś wału pośredniego z widełkami przegubu łączącego wałek z kolumną kierownicy. Kierujący pojazdem może mieć problem z wykonaniem manewru skrętu, co może być niebezpieczne dla uczestników ruchu drogowego.

Wada dotyczy samochodów Renault Scenic II wyprodukowanych od 13 do 17 czerwca 2006r. we Francji. W Polsce akcją objętych jest 161 pojazdów.

Renault Polska rozpoczął już akcję informowania klientów, którzy zakupili samochody objęte kampanią, o możliwości dokonania bezpłatnej naprawy w autoryzowanym serwisie.

Zobacz więcej o modelu Renault Scenic

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Renault Scenic
Renault Scenic
Cena podstawowa już od: 76 000 PLN brutto
Dostępne nadwozia: van-5dr.
Zobacz koniecznie: Wszystko o Renault Scenic Wszystko o Renault
Tematy w artykule: Renault Renault Scenic

Podobne wiadomości:

Renault Captur po faceliftingu - poznaj polskie ceny

Renault Captur po faceliftingu - poznaj...

Aktualności 2017-05-09

Miejski crossover Renault przeszedł lifting i właśnie wkracza do polskich salonów. Przy tej okazji poznaliśmy oficjalny, polski cennik. Auto będzie dostępne z czterema silnikami w pięciu wersjach wyposażenia.

Renault wzywa auta do serwisu

Renault wzywa auta do serwisu

Aktualności 2016-11-15

Komentuj:

~głupoty ze scenikiem naprawde 2007-10-12

ze scenikiem naprawde niee macie racji to jest eałto

~wir 2007-07-12

Nie skręcanie w zakrętach to domena wszystkich francuzów a szczególnie Citroena! C5 mało nie wyleciałem z zakrętu, tak komfortowe ma zawieszenie!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Ford Ka+ po face-liftingu - nowa wersja Active
Ford Ka+ po face-liftingu - nowa wersja Active
Nowy Ford Focus zadebiutuje dopiero po imprezie w Genewie, ale na szwajcarskich halach wystawowych nie zabraknie kilku nowości od producenta spod tego znaku. Jedną z nich będzie odświeżony Ford Ka+.