mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Schumacher: "Na razie się bronimy"

Schumacher: "Na razie się bronimy"

Wyścig o Grand Prix Hiszpanii miał być przełomowy dla ekipy Mercedes GP, w której startuje siedmiokrotny mistrz świata Formuły 1 Michael Schumacher. Niestety czwarte miejsce uzyskane dzięki pechowi rywali nie spowodowało na twarzy "Schumiego" przesadnego zadowolenia.

Schumacher:
Choć Niemiec był wreszcie szybszy od swojego rodaka i partnera z zespołu Nico Rosberga to uważa, że poważne zmiany w bolidzie MGP W01 nie przybliżyły znacząco Mercedesa do czołówki.
Nowa specyfikacja bardziej odpowiada Schumacherowie, jednak do hurra optymizmu daleka droga.

"Początek wyścigu był interesujący. Niestety zdawaliśmy sobie sprawę, że w normalnych warunkach nie zdołamy powalczyć o podium. W wyścigu raczej byliśmy nastawieni na obronę miejsca przed Jensonem Buttonem. Widać progres, ale zadowolony być nie mogę" - powiedział "Schumi". "Strata do najszybszych jest zbyt duża, aby się cieszyć wynikiem" – dodał.
Tematy w artykule: Michael Schumacher Mercedes GP

Podobne wiadomości:

Z toru F1 na drogi publiczne

Z toru F1 na drogi publiczne

Technika 2014-09-18

Ci kierowcy zarabiają najwięcej!

Ci kierowcy zarabiają najwięcej!

Aktualności 2014-08-15

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Od kilku dni w północno-wschodniej Polsce pojawiły się nowe, żółte znaki na których możemy zobaczyć np. czołg. Na szczęście zwykli kierowcy nie muszą się nimi przejmować. Są to informacje przeznaczone dla wojskowych.