mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Schumacher wybudzony ze śpiączki

Schumacher wybudzony ze śpiączki

Dziś media obiegła informacja, że Michael Schumacher nie jest już w śpiączce i opuścił szpital w Grenoble. To świetna i bardzo pozytywna informacja!

Schumacher wybudzony ze śpiączki
Informacja została potwierdzona przez menedżerkę kierowcy Sabine Kehm. Schumacher został wybudzony i przeniesiony ze szpitala w szwajcarskim Grenoble do kliniki, w której rozpocznie rehabilitację.

Rodzina jest bardzo wdzięczna lekarzom i obsłudze szpitala, a także ratownikom medycznym, którzy jaki pierwsi dotarli do Schumachera po wypadku, m.in. te informacje pojawiły się w oficjalnym stanowisku podanym przez Sabine Kehm. Jednocześnie poinformowała ona, że rehabilitacja 7-krotnego Mistrza Świata będzie przebiegała w miejscu, które nie jest ogólnodostępne.

Schumacher w śpiączce przebywał przez ok. pół roku, po tym jak 29 grudnia uległ wypadkowi na nartach we francuskich Alpach. Uderzył głową w kamień, ale siła uderzenia była tak duża, że mimo założonego kasku doznał poważnych uszkodzeń mózgu. Lekarze wprowadzili go w stan śpiączki farmakologicznej, gdyż pojawiło się zagrożenie życia.

Przed Schumacherem bardzo trudna rehabilitacja, ale rokowania powinny być dobre. Niemiecki "Bild" sugeruje, że Michael Schumacher porozumiewa się ze swoją żoną i dziećmi. To jednak nieoficjalne informacje. Szybkiego powrotu do zdrowia Michael!

Podobne wiadomości:

Zawód: Kierowca testowy

Zawód: Kierowca testowy

Aktualności 2013-01-03

Ferrari: Szybkiego powrotu do zdrowia Schumi!

Ferrari: Szybkiego powrotu do zdrowia Schumi!

Aktualności 2014-01-03

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.