mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Schumacher wybudzony ze śpiączki

Schumacher wybudzony ze śpiączki

Dziś media obiegła informacja, że Michael Schumacher nie jest już w śpiączce i opuścił szpital w Grenoble. To świetna i bardzo pozytywna informacja!

Schumacher wybudzony ze śpiączki
Informacja została potwierdzona przez menedżerkę kierowcy Sabine Kehm. Schumacher został wybudzony i przeniesiony ze szpitala w szwajcarskim Grenoble do kliniki, w której rozpocznie rehabilitację.

Rodzina jest bardzo wdzięczna lekarzom i obsłudze szpitala, a także ratownikom medycznym, którzy jaki pierwsi dotarli do Schumachera po wypadku, m.in. te informacje pojawiły się w oficjalnym stanowisku podanym przez Sabine Kehm. Jednocześnie poinformowała ona, że rehabilitacja 7-krotnego Mistrza Świata będzie przebiegała w miejscu, które nie jest ogólnodostępne.

Schumacher w śpiączce przebywał przez ok. pół roku, po tym jak 29 grudnia uległ wypadkowi na nartach we francuskich Alpach. Uderzył głową w kamień, ale siła uderzenia była tak duża, że mimo założonego kasku doznał poważnych uszkodzeń mózgu. Lekarze wprowadzili go w stan śpiączki farmakologicznej, gdyż pojawiło się zagrożenie życia.

Przed Schumacherem bardzo trudna rehabilitacja, ale rokowania powinny być dobre. Niemiecki "Bild" sugeruje, że Michael Schumacher porozumiewa się ze swoją żoną i dziećmi. To jednak nieoficjalne informacje. Szybkiego powrotu do zdrowia Michael!

Podobne wiadomości:

Michael Schumacher w stanie ciężkim! [aktualizacja]

Michael Schumacher w stanie ciężkim!...

Aktualności 2013-12-30

Schumacher testuje nową Klasę C

Schumacher testuje nową Klasę C

Samochody luksusowe 2013-12-12

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
Nie jest już modnym crossoverem, ale przestronnym i komfortowym autem kompaktowym. Odświeżony Citroen C4 Cactus zachwyca na wiele sposobów.