mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Seat: 2.0 TDI w Altei Freetrack

Seat: 2.0 TDI w Altei Freetrack

SEAT Altea Freetrack 2.0 TDI 140 KM z napędem na 4 koła jest już dostępne w sieci salonów sprzedaży w Polsce, dzięki czemu oferta jednostek napędowych tego modelu hiszpańskiej marki zawiera teraz trzy różne silniki, dwa wysokoprężne i jeden benzynowy.

Seat: 2.0 TDI w Altei Freetrack
Wprowadzenie silnika 2.0 TDI 140 KM jest odpowiedzią Seata na rosnące zapotrzebowanie na oszczędne, a jednocześnie wydajne silniki w pojazdach typu crossover. I taka właśnie jednostka znajduje się pod maską Altei Freetrack z napędem przenoszonym na 4 koła za pośrednictwem sprzęgła Haldex z układem hydrauliczno-mechanicznym i elektronicznym sterowaniem. Ponadto ten elastyczny silnik z bezpośrednim wtryskiem paliwa i turbodoładowaniem wyposażony jest standardowo w filtr cząstek stałych DPF, który skutecznie wychwytuje cząstki sadzy i pomaga obniżyć emisję CO2 do 171 g/km.

Seat Altea Freetrack 2.0 TDI 140 KM 2x4 kosztuje od 94.999 PLN a wersja 4x4 kosztuje od 102.999 PLN.
Tematy w artykule: Altea Altea Altea Freetrack

Podobne wiadomości:

Ibiza najbardziej

Ibiza najbardziej "zielona"

Aktualności 2010-12-16

Seat Altea - W rytmie salsy

auto motor i sport 0000-00-00

Jeśli myślałeś, że van to najnudniejszy rodzaj samochodu, zastanów się jeszcze raz. Oto hiszpański urok i czar. Oto kolejny van skonstruowany na płycie podłogowej Golfa, tym razem dla odmiany bardzo atrakcyjny stylistycznie. Oto Seat Altea.

Komentuj:

~sisi ma mózg ? 2008-07-26

Jaka kpina. A kto powiedział , że Outlander jest lepszy od Freetracka ? A wiesz jakie oceny w fachowej literaturze i wśród użytkowników ma Freetrack ? Ma świetne oceny , jest rewelacyjnie wyposażony i większość SUV-ów w tej klasie bije na głowę. A jeśli kogoś nie stać na Freetracka to może kupić Fabię kombi - najbrzydszy samochód roku 2008 !

~sisi 2008-07-23

Ta cena to kpina. Za taką cenę można kupić np. Mitsubischi Outlander z 2-litrowym dieslem (140 KM) i napędem na 4 koła.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nissan obniża ceny nowej Micry
Nissan obniża ceny nowej Micry
Nissan niespodziewanie obniża ceny modelu Micra. Popularny przedstawiciel segmentu B jest teraz tańszy we wszystkich wersjach wyposażeniowych.