mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Seat: 2.0 TDI w Altei Freetrack

Seat: 2.0 TDI w Altei Freetrack

SEAT Altea Freetrack 2.0 TDI 140 KM z napędem na 4 koła jest już dostępne w sieci salonów sprzedaży w Polsce, dzięki czemu oferta jednostek napędowych tego modelu hiszpańskiej marki zawiera teraz trzy różne silniki, dwa wysokoprężne i jeden benzynowy.

Seat: 2.0 TDI w Altei Freetrack
Wprowadzenie silnika 2.0 TDI 140 KM jest odpowiedzią Seata na rosnące zapotrzebowanie na oszczędne, a jednocześnie wydajne silniki w pojazdach typu crossover. I taka właśnie jednostka znajduje się pod maską Altei Freetrack z napędem przenoszonym na 4 koła za pośrednictwem sprzęgła Haldex z układem hydrauliczno-mechanicznym i elektronicznym sterowaniem. Ponadto ten elastyczny silnik z bezpośrednim wtryskiem paliwa i turbodoładowaniem wyposażony jest standardowo w filtr cząstek stałych DPF, który skutecznie wychwytuje cząstki sadzy i pomaga obniżyć emisję CO2 do 171 g/km.

Seat Altea Freetrack 2.0 TDI 140 KM 2x4 kosztuje od 94.999 PLN a wersja 4x4 kosztuje od 102.999 PLN.
Tematy w artykule: Altea Altea Altea Freetrack

Podobne wiadomości:

Auto rodzinne do 30 tys. zł.

Auto rodzinne do 30 tys. zł.

Aktualności 2014-09-26

Strajki w Hiszpanii zablokowały produkcję Seata

Strajki w Hiszpanii zablokowały produkcję...

Aktualności 2015-07-16

Komentuj:

~sisi ma mózg ? 2008-07-26

Jaka kpina. A kto powiedział , że Outlander jest lepszy od Freetracka ? A wiesz jakie oceny w fachowej literaturze i wśród użytkowników ma Freetrack ? Ma świetne oceny , jest rewelacyjnie wyposażony i większość SUV-ów w tej klasie bije na głowę. A jeśli kogoś nie stać na Freetracka to może kupić Fabię kombi - najbrzydszy samochód roku 2008 !

~sisi 2008-07-23

Ta cena to kpina. Za taką cenę można kupić np. Mitsubischi Outlander z 2-litrowym dieslem (140 KM) i napędem na 4 koła.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Piotr Dulnik nowym prezesem Suzuki Motor Poland
Piotr Dulnik nowym prezesem Suzuki Motor Poland
Suzuki Motor Corporation ogłosiło ważną zmianę w zarządzie polskiej spółki, która jest oficjalnym importerem japońskiej marki nad Wisłą. Od 1 listopada prezesem Suzuki Motor Poland sp. z o.o. jest pierwszy w historii Polak – Piotr Dulnik.