mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Seat Leon by Shakira

Seat Leon by Shakira

Specjalnie zaprojektowany Seat Leon Cupra, nazwany Leon Pies Descalzos od nazwy fundacji charytatywnej Shakiry, będzie nagrodą w najnowszej kampanii zbiórki funduszy na rzecz tej instytucji.

Seat Leon by Shakira

Do udziału w losowaniu samochodu uprawnia dokonanie darowizny pieniężnej na rzecz fundacji Pies Descalzos (Bose stopy) w ramach kampanii Seat. W losowaniu nagrody można wziąć udział w następujących krajach: Austria, Belgia, Czechy, Dania, Finlandia, Francja, Niemcy, Węgry, Włochy, Holandia, Norwegia, Hiszpania, Szwecja, Szwajcaria i Wielka Brytania.

Zobacz galerię zdjęć Seata Leon Pies Descalzos

Seat Leon Pies Descalzos został opracowany przez hiszpańską firmę we współpracy z Shakirą, która uczestniczyła w procesie jego projektowania jako konsultantka ds. kolorów oraz materiałów wykończeniowych. Standardowy Seat Leon Cupra przemienił się w zupełnie wyjątkowy samochód. Leon Pies Descalzos zostanie przekazany zwycięzcy na Salonie Motoryzacyjnym w Barcelonie na początku czerwca.

Podstawą unikatowego pojazdu jest zaprezentowany niedawno Seat Leon Cupra o mocy 240 KM. Zmiany designerskie w Leonie Pies Descalzos to między innymi charakterystyczny fioletowy metalizowany lakier nadwozia. Ten sam kolor pojawia się także na kilku detalach wnętrza, w tym na desce rozdzielczej i oparciach foteli. Standardowe 18-calowe obręcze kół mają kolor czarny. Logo Pies Descalzos zostało umieszczone na fotelach oraz w kilku innych miejscach na nadwoziu.

Zobacz więcej o modelu Seat Leon

Zobacz galerię Seata Leona Cupra

Czytaj TEST - Seat Leon

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Seat Leon
Seat Leon
Cena podstawowa już od: 59 900 PLN brutto
Dostępne nadwozia: hatchback-5dr. kombi-5dr.

Podobne wiadomości:

Cupra - nowa submarka Seata?

Cupra - nowa submarka Seata?

Aktualności 2017-08-11

Seat Arona - miejski crossover z Hiszpanii

Seat Arona - miejski crossover z Hiszpanii

Aktualności 2017-06-28

Komentuj:

~ja 2007-01-31

co wy wiecie o dziewczynach najlepsza jest moja tesciowa :)

~juzef 2007-01-31

damian, co ty pleciesz, DODA, to kobieta w ktorej mozna by sie zakochac... szkoda ze nie reklamuje u nas zadnych samochodow, z pewnoscia bym takiego sobie sprawil!

~damian 2007-01-31

piękna jest Shakira, moglbym sie zakochac

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Od kilku dni w północno-wschodniej Polsce pojawiły się nowe, żółte znaki na których możemy zobaczyć np. czołg. Na szczęście zwykli kierowcy nie muszą się nimi przejmować. Są to informacje przeznaczone dla wojskowych.