mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Seat obniża ceny

Seat obniża ceny

Wraz z rozpoczęciem sprzedaży modeli rocznikowych roku 2005 SEAT wprowadził nowe promocyjne cenniki, które obowiązują od wczoraj

Dodatkowo, SEAT-a przygotował atrakcyjną ofertę modeli specjalnych, takich jak Toledo Sprint, Ibiza Fresc, czy też Leon Spirit, z klimatyzacją w standardzie. Modele te są bogato wyposażone, a w ofercie specjalnej to dodatkowe wyposażenie oferowane jest w bardzo dobrej cenie. Przykładowo w modelu Ibiza pakiet Fresc o wartości 7.800 zł oferowany jest w cenie 2000 zł. W skład pakietu Fresc wchodzą: climatronic, 15-calowe obręcze ze stopów lekkich i specjalna tapicerka.

Obniżki są znaczące, na przykład Seat Ibiza Reference 1.2i 12V 64 KM można nabyć już za 39 990 zł, kiedy wcześniej kosztował 44 990 zł.

Zmienione zostały również nazwy wersji wyposażenia modeli SEAT-a na Reference, Stylance oraz Sport. Szczegóły znajdują się w każdym z cenników przypisanych do danego modelu.

 

 

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Ford Ka+ w polskich salonach. Znamy ceny
Ford Ka+ w polskich salonach. Znamy ceny
W polskich salonach lada moment pojawi się nastepca popularnej "kaczki", czyli Forda Ka+. Można już składać zamówienia, a tymczasem polskie przedstawicielstwo firmy ujawniło cenniki.
Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic