mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Seat poszerza sieć salonów

Seat poszerza sieć salonów

W zeszłym tygodniu odbyła się uroczysta impreza z okazji otwarcia nowego Salonu Sprzedaży połączonego z Autoryzowanym Serwisem Obsługi samochodów, Seat HSK Auto Sp. z.o.o. w Krakowie. Będzie to już 52 salon samochodowy tej marki w Polsce.

Seat poszerza sieć salonów

Piotr Luty, zarządzający otwartym właśnie obiektem poinformował, że zdecydował się na współpracę z Seatem, gdyż należy ona do rodziny Audi Brand Group. Analizując ten krok dostrzegł, że Seat przeznacza ogromne nakłady na prace rozwojowe, dzięki czemu zachodzą w nim intensywne zmiany. Dodał także, że Seat sukcesywnie zaczyna zajmować miejsce na najwyższej półce, czyli w klasie premium. Założeniem i misją nowo-otwartej firmy jest właśnie oferowanie produktów najwyższej klasy i jakości w dbałości o zadowolenie klienta.

Prezes zarządu Iberia Motor Company, Andrzej Kubilik zapowiada już otwarcie kolejnych obiektów w niedalekiej przyszłości. Dzięki trudnej sytuacji jaka panuje na polskim rynku motoryzacyjnym, firma zmotywowana jest do pokonywania większych wysiłków oraz szukania nowych możliwości.

Nowy salon HSK Auto posiada powierzchnię 2.500m2, co pozwala na oferowanie pełnego zakresu usług, począwszy od sprzedaży aut nowych, części zamiennych, przez serwis mechaniczny oraz ogumienia, skończywszy na usługach blacharsko-lakierniczych. W nowym centrum położono również nacisk na sprzedaż flotową, dla której to opracowano nawet specjalny program.

Piotr Luty podkreśla, że jak do tej pory firma reprezentowała marki najwyższej jakości, więc ta polityka będzie nadal kontynuowana dzięki sprzedaży nowoczesnych, zaawansowanych technologicznie samochodów, przy udziale profesjonalnej kadry. Salon usytuowany został przy ulicy Armii Krajowej 21, która łączy się z drogą przelotową na północ i południe. W okolicy obiektu znajduje się także dwanaście salonów należących do innych marek, a także biurowców, co wskazuje na to, że jest to jedno z najbardziej uczęszczanych miejsc w Krakowie. Otwarcie nowego obiektu poszerzyło liczbę salonów marki Seat do liczby 52, natomiast autoryzowanych stacji jest już 48.

Zobacz koniecznie: Wszystko o Seat
Tematy w artykule: Seat Kraków salon samochodowy

Podobne wiadomości:

Abrera czy Teide? Oto nazwy dla nowego Seata

Abrera czy Teide? Oto nazwy dla nowego Seata

Aktualności 2017-07-31

Cupra - nowa submarka Seata?

Cupra - nowa submarka Seata?

Aktualności 2017-08-11

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Milionowy egzemplarz Nissana Juke
Milionowy egzemplarz Nissana Juke
Osiem lat po debiucie pierwszego miejskiego crossovera Nissana, z linii produkcyjnej zakładów w Sunderland zjechał milionowy Juke. Nowy egzemplarz powstaje w brytyjskiej fabryce średnio co 105 sekund.