mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Seat za 99 zł/mies.

Seat za 99 zł/mies.

Firma Iberia Motor Company – generalny importer samochodów marki Seat w Polsce – przygotowała bezprecedensową ofertę. Wszystkie modele znajdujące się w ofercie marki można nabyć już za 99 zł miesięcznie.

Seat za 99 zł/mies.

Oferta jest skierowana w pierwszej kolejności do osób, które wahają się pomiędzy zakupem auta używanego a zakupem auta nowego. Importer we współpracy z dealerami pragną przekonać tę grupę klientów do zakupu nowych aut na bardzo preferencyjnych zasadach. Według importera jedynym atutem aut używanych z punktu widzenia klienta jest ich atrakcyjna cena w momencie zakupu, lecz ich bezpieczna eksploatacja oraz koszty związane z dalszymi naprawami stanowią wielką niewiadomą.

Wychodząc naprzeciw potrzebom tej grupy klientów, IMC S.A. przygotowała ofertę o nazwie "Kredyt Promocyjny 99 zł". Warunkiem jego uzyskania jest  wniesienie wkładu własnego w kwocie stanowiącej równowartość 20% ceny brutto auta łącznie z ewentualnym wyposażeniem dodatkowym. Spłata pozostałej części kredytu rozłożona jest w ratach miesięcznych: pierwsze 12 rat po 99 zł, pozostałe 36 rat oprocentowane w wysokości 9,09%. Oznacza to, iż maksymalny okres kredytowania trwa aż 4 lata (48 miesięcy).

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Studenci Skody zbudowali elektryczne buggy
Studenci Skody zbudowali elektryczne buggy
Co roku uczniowie szkoły zawodowej prowadzonej przez Skode budują swój pierwszy pojazd. Tym razem po trzech udanych projektach z ostatnich lat stworzyli elektryczne buggy o nazwie Skoda Element.