mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Seat za 99 zł/mies.

Seat za 99 zł/mies.

Firma Iberia Motor Company – generalny importer samochodów marki Seat w Polsce – przygotowała bezprecedensową ofertę. Wszystkie modele znajdujące się w ofercie marki można nabyć już za 99 zł miesięcznie.

Seat za 99 zł/mies.

Oferta jest skierowana w pierwszej kolejności do osób, które wahają się pomiędzy zakupem auta używanego a zakupem auta nowego. Importer we współpracy z dealerami pragną przekonać tę grupę klientów do zakupu nowych aut na bardzo preferencyjnych zasadach. Według importera jedynym atutem aut używanych z punktu widzenia klienta jest ich atrakcyjna cena w momencie zakupu, lecz ich bezpieczna eksploatacja oraz koszty związane z dalszymi naprawami stanowią wielką niewiadomą.

Wychodząc naprzeciw potrzebom tej grupy klientów, IMC S.A. przygotowała ofertę o nazwie "Kredyt Promocyjny 99 zł". Warunkiem jego uzyskania jest  wniesienie wkładu własnego w kwocie stanowiącej równowartość 20% ceny brutto auta łącznie z ewentualnym wyposażeniem dodatkowym. Spłata pozostałej części kredytu rozłożona jest w ratach miesięcznych: pierwsze 12 rat po 99 zł, pozostałe 36 rat oprocentowane w wysokości 9,09%. Oznacza to, iż maksymalny okres kredytowania trwa aż 4 lata (48 miesięcy).

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Już niedługo nie będziemy musieli wozić ze sobą dowodu rejestracyjnego i poświadczenia polisy OC. Po wielu zapowiedziach i obietnicach posłowie w końcu przegłosowali zmiany w prawie.