mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Seat zwiększy moc Twojego silnika

Seat zwiększy moc Twojego silnika

Polski importer Seata przygotował specjalna ofertę dla swoich klientów, która pozwala zwiększyć moc silnika bez narażenia  na jakiekolwiek straty gwarancji.

Seat zwiększy moc Twojego silnika
Sieć ASO Seata w Polsce zamontuje w naszym samochodzie zestaw modułów, które zwiększą moc oraz moment obrotowy silnika. Taki zabieg wykonywany przez ASO sprawia, że nie tracimy gwarancji.

Urządzenie montowane jest poprzez przyłączenie go do instalacji elektrycznej silnika. Odbywa się to sprawnie i bez trwałej ingerencji w ECU silnika ani w jednostkę napędową. Urządzenie może zostać bez problemu odłączone i tym samym można przywrócić seryjne parametry silnika. Serwis daje dwa lata gwarancji, a zainstalowanie modułów nie powoduje sytuacji, w której tracimy gwarancję producenta.

W zależności od modelu auta i silnika można uzyskać bezpieczny wzrost mocy i momentu obrotowego w zakresie 15-20%. Seat montuje wzmocnienie zarówno silników obecnej jak i poprzedniej gamy. W ASO można wzmocnić zarówno najnowszy silnik 1.2 TSI jak i 265-konne serce napędzające Leona Cuprę R. Przykładowo moc jednostki 1.2 TSI wzrasta z fabrycznych 105 do 123 KM, a maksymalny moment wzrasta z wartości 183 Nm do 213 Nm.

Ceny modyfikacji silnika rozpoczynają się od kwoty 1290 zł.

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Seat Ibiza
Seat Ibiza
Cena podstawowa już od: 48 900 PLN brutto
Dostępne nadwozia: hatchback-5dr.
Seat Leon
Seat Leon
Cena podstawowa już od: 59 900 PLN brutto
Dostępne nadwozia: hatchback-3dr. kombi-5dr.

Podobne wiadomości:

Cupra - nowa submarka Seata?

Cupra - nowa submarka Seata?

Aktualności 2017-08-11

Sierpniowe promocje Seata

auto motor i sport 0000-00-00

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
6 sprawdzonych patentów na zimę.
6 sprawdzonych patentów na zimę.
Zamarznięte szyby i czapa śniegu na dachu mogą być niebezpieczne dla Ciebie, otoczenia i Twojego portfela. Podpowiadamy, jak szybko odśnieżyć auto, a dzięki temu uniknąć 3 pkt. karnych i 500 zł mandatu, a przy okazji pospać nawet kwadrans dłużej.
Jak przygotować samochód do jazdy w zimowy poranek? Jak przygotować samochód do jazdy w zimowy poranek?