mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Seat zwiększy moc Twojego silnika

Seat zwiększy moc Twojego silnika

Polski importer Seata przygotował specjalna ofertę dla swoich klientów, która pozwala zwiększyć moc silnika bez narażenia  na jakiekolwiek straty gwarancji.

Seat zwiększy moc Twojego silnika
Sieć ASO Seata w Polsce zamontuje w naszym samochodzie zestaw modułów, które zwiększą moc oraz moment obrotowy silnika. Taki zabieg wykonywany przez ASO sprawia, że nie tracimy gwarancji.

Urządzenie montowane jest poprzez przyłączenie go do instalacji elektrycznej silnika. Odbywa się to sprawnie i bez trwałej ingerencji w ECU silnika ani w jednostkę napędową. Urządzenie może zostać bez problemu odłączone i tym samym można przywrócić seryjne parametry silnika. Serwis daje dwa lata gwarancji, a zainstalowanie modułów nie powoduje sytuacji, w której tracimy gwarancję producenta.

W zależności od modelu auta i silnika można uzyskać bezpieczny wzrost mocy i momentu obrotowego w zakresie 15-20%. Seat montuje wzmocnienie zarówno silników obecnej jak i poprzedniej gamy. W ASO można wzmocnić zarówno najnowszy silnik 1.2 TSI jak i 265-konne serce napędzające Leona Cuprę R. Przykładowo moc jednostki 1.2 TSI wzrasta z fabrycznych 105 do 123 KM, a maksymalny moment wzrasta z wartości 183 Nm do 213 Nm.

Ceny modyfikacji silnika rozpoczynają się od kwoty 1290 zł.

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Seat Ibiza
Seat Ibiza
Cena podstawowa już od: 45 800 PLN brutto
Dostępne nadwozia: hatchback-5dr.
Seat Leon
Seat Leon
Cena podstawowa już od: 59 300 PLN brutto
Dostępne nadwozia: hatchback-5dr. kombi-5dr.

Podobne wiadomości:

Seat Leon Cupra - 300 KM po liftingu

Seat Leon Cupra - 300 KM po liftingu

Aktualności 2016-11-21

Seat Leon po liftingu – polskie ceny

Seat Leon po liftingu – polskie ceny

Aktualności 2016-11-08

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Volkswagen Gira - przyszłość podróży
Volkswagen Gira - przyszłość podróży
Volkswagen coraz śmielej kroczy ku nowoczesnym rozwiązaniom w swoich samochodach, właśnie  zaprezentował swój pomysł na wnętrze autonomicznego samochodu.