mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Seaty z instalacją LPG

Seaty z instalacją LPG

Seat dołączył do grona tych producentów, którzy będą walczyć o klienta również za pomocą wersji z fabrycznie montowaną instalacją LPG. Na autogaz będą mogły być napędzane niemal wszystkie modele, jakie są dostępne w gamie hiszpańskiej marki.

Seaty z instalacją LPG
Przy zakupie nowego auta marki Seat z silnikiem benzynowym z wtryskiem pośrednim można zamówić, jako opcję, instalację gazową LPG światowego lidera w tej dziedzinie – firmy BRC. Instalacje marki BRC są dedykowane niemal wszystkim modelom. Autem na gaz może być zarówno Ibiza, Ibiza SC jak również jej bardziej przestronny odpowiednik Ibiza ST. Przywilej tańszego podróżowania nie ominął także Leona, a instalacja zagościć może także w modelach Altea oraz w jej większym rozmiarze – Altei XL. Instalacje przewidziane są dla silników MPI o pojemności 1,2 i 1,4 litra pojemności.

Jako, że mamy do czynienia z oficjalną ofertą Seata w Polsce, dlatego samochody z są objęte nadal 2-letnia gwarancją. Klient dzięki temu może być spokojny, jeżeli chodzi o serwis i użytkownie samochodu jak i samej instalacji LPG. Gwarancją objęta jest bowiem również instalacja gazowa.

Seaty z instalacją LPG już czekają u dealerów. Kompleksowy koszt instalacji wraz z montażem wynosi niezależnie od modelu i jednostki napędowej 3.790 zł, co przy stale utrzymującej się różnicy w cenach paliwa oraz gazu LPG powinno zwrócić się już po ok. 17.000 km.

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Seat Ibiza
Seat Ibiza
Cena podstawowa już od: 47 400 PLN brutto
Dostępne nadwozia: hatchback-5dr.
Seat Leon
Seat Leon
Cena podstawowa już od: 59 400 PLN brutto
Dostępne nadwozia: hatchback-3dr. kombi-5dr.

Podobne wiadomości:

Nowy Seat Ibiza nadchodzi

Nowy Seat Ibiza nadchodzi

Aktualności 2017-01-30

Seat Leon Cupra - 300 KM po liftingu

Seat Leon Cupra - 300 KM po liftingu

Aktualności 2016-11-21

Komentuj:

~chychak 2011-07-20

niestety też slyszałem że coś tam KE majstruje i ceny LPG pojdą w gorę, lobby paliwowe jest znacznie silniejsze, jednak dopóki auta na gaz są bardzo popularne jedynie w POlsce i we Włoszech to może nie będą się z tym spieszyć

kiier 2011-07-20

odkąd pamiętam zawsze mówiono ze cena LPG drastycznie wzrośnie - podając tutaj mnóstwo czynników mających na to wpłynąć. A tak przeważnie kosztuje połowe tego co benzyna - inaczej się nie sprzedaje [=

~BHU 2011-07-20

Komisja Europejska już czuwa nad problemem. W wyniku jej starań (o utrzymanie poziomu życia jej członków i innych darmozjadów) cena gazu prawdopodobnie wzrośnie o 1 zł. Niech nam zje EU.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Bolesławiec kupi niskoemisyjne autobusy
Bolesławiec kupi niskoemisyjne autobusy
Kolejne polskie miasto zainwestuje w ekologiczne autobusy. Samorząd Bolesławca wyda 12 mln zł na zakup kilkunastu egzemplarzy autobusów dla Miejskiego Zakładu Komunikacji. Część pieniędzy pochodzi z dofinansowania w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2014 – 2020.