mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Seksowna Laguna Coupe

Seksowna Laguna Coupe

Renault Laguna Coupe zostało wyróżnione w kategorii Auto z seksem, w plebiscycie Samochód Roku Playboya 2009. Francuski pojazd został nagrodzony za „bezpretensjonalny i drapieżny wygląd, wyostrzoną linię oraz dynamiczne silniki i najlepszy w historii Renault układ jezdny” z czterema kołami skrętnymi (4-Control).

Seksowna Laguna Coupe
Zalety te sprawiły, że – zdaniem jury plebiscytu – tym autem naprawdę chce się jeździć i właśnie to jest w nim najbardziej sexy. Jury tegorocznej edycji plebiscytu Samochód Roku Playboya przyznało nagrody w 13 kategoriach, m.in.: Moc Wrażeń, Luksus i Sport, Auto dla dziewczyny Playboya, Auto z seksem, Auto dla rodziny Playboya, Auto na każdą drogę, Auto na każdą okazję, Styl i Piękno czy Auto Legenda. Tytuł Samochodu Roku Playboya 2009 otrzymało BMW serii 7.

Renault Laguna Coupe jest trzecim autem w gamie Laguny III. Jest modelem, który daje pełną przyjemność prowadzenia i poczucie absolutnego panowania nad samochodem. Wywodząca się od concept-caru Fluence, Laguna Coupe przypomina swoją linią show car Laguna Coupe Concept, z którego przejęła wszystko co najważniejsze: naturalną elegancję, prostą linię, niezwykle sprawny układ jezdny z 4 kołami skrętnymi, cechujący się doskonałymi osiągami silnik V6 dCi. Auto zostało również wyposażone w zaawansowane technologie najwyższej klasy dostępne w tym segmencie, w szczególności Bose® Sound System oraz system nawigacji Carminat Bluetooth® DVD.
Wprowadzenie Laguny Coupe oznacza oficjalny powrót Renault do segmentu klasy coupe. Jest to czwarty i chyba najbardziej spektakularny etap programu Laguny III obejmujący wprowadzenie wersji hatchback w październiku 2007 roku, Grandtour – w styczniu 2008 roku oraz wersji GT wyposażonej w układ jezdny 4-Control z 4 kołami skrętnymi – w kwietniu 2008 roku. Model Renault Laguna Coupe w wersji GT można kupić od 115 000 pln.
Tematy w artykule: Laguna Coupe

Podobne wiadomości:

Nowa Laguna będzie ładniejsza

Nowa Laguna będzie ładniejsza

Aktualności 2013-06-11

Nie takie znowu zwyczajne renówki

Nie takie znowu zwyczajne renówki

Premiery 2011-04-14

Komentuj:

~Artur 2009-02-18

Tył i bok całkiem ładny. Morda nie do przyjęcia. Z resztą zauważyli to też producenci reklamy

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Skoda przedstawia limitowaną serię Drive
Skoda przedstawia limitowaną serię Drive
Po sukcesie limitowanej wersji Joy przyszedł czas na specjalną wersję Drive, która bazuje na wyposażeniu Ambition, ale oferuje jeszcze więcej za atrakcyjniejszą cenę.
Odgadnij model Odgadnij model