mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Seria specjalna "Premius"

Seria specjalna "Premius"

W salonach Fiata pojawiła się seria specjalna "Premius" oparta na wybranych wersjach osobowego Doblo Panorama i Family, dostawczych Doblo Cargo Kombi oraz Punto.

Seria specjalna "Premius" zarówno w przypadku wersji Panorama i Family, jak i dostawczych Kombi posiada bogate  wyposażenie dodatkowe, m.in.: klimatyzację, lakierowane zderzaki, światła przeciwmgielne, elektrycznie sterowane i podgrzewane lusterka, zdalnie sterowany centralny zamek. Cennikowa wartość dodatkowego wyposażenia wynosi 7.380 zł. Różnica w cenie samochodów serii specjalnej "Premius" w stosunku do wersji bazowej wynosi tylko 1.000 zł, co oznacza korzyść w wysokości nawet 6.380 zł.

W przypadku wersji osobowych Doblo, serią specjalną zostały objęte wybrane  wersje z silnikami diesel:
- Doblo Panorama 1.3 JTD Active (korzyść 6.380 zł);
- Doblo Panorama 1.9 JTD Active (6.380 zł);
- 7–miejscowy Doblo Family 1.9 JTD (5.040 zł).

Natomiast seria specjalna "Premius" w Doblo Cargo Kombi powstała na wszystkich dostępnych na naszym rynku wersjach dostawczych Doblo Kombi (5–miejscowy Van dający możliwość pełnego odliczenia VAT):
- 1.6 16 V (6.380 zł);
- 1.3 JTD (6.380 zł);
- 1.9 JTD (6.380 zł).

Seria specjalna Punto "Premius" dotyczy wersji Actual i Active, zarówno w wersji trzy- jak i pięciodrzwiowej. Wartość dodatkowego wyposażenia wynosi od 600 zł do 2.550 zł. Np. w wersja Active 1,3 MultiJet została wzbogacona o lampy przeciwmgielne, zintegrowany radioodtwarzacz CD, regulację wysokości kierownicy i siedzenia kierowcy. W sumie biorąc pod uwagę obniżenie ceny i dodatkowy upust - korzyść dla klienta, w zależności od wybranej wersji, wynosi od 4.300 zł do 6.250 zł.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Plebiscyt Best Cars 2019 ? zagłosuj!
Plebiscyt Best Cars 2019 ? zagłosuj!
W tym roku po raz 25. oddajecie swoje głosy na ulubione samochody, a my jak co roku jednej osobie wręczymy nagrodę główną ? nowe Subaru XV!