mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Setra nagrodzona w plebiscycie

Setra nagrodzona w plebiscycie

W międzynarodowym plebiscycie "Najlepsze pojazdy użytkowe 2004" Setra ze swoimi autobusami serii TopClass 400 zajęła pierwsze miejsce w kategorii "wysokopokładowy autobus turystyczny".

Setra nagrodzona w plebiscycie

Plebiscyt czytelników został przeprowadzony przez czasopisma fachowe lastauto omnibus, trans aktuell i Fernfahrer wspólnie z firmą DEKRA Automobil AG, 

Werner Staib, odpowiedzialny w zarządzie EvoBus GmbH za markę Setra, odebrał to ważne wyróżnienie z rąk Helmuta Launera, redaktora naczelnego magazynu lastauto omnibus.

Ocenie czytelników zostało poddanych łącznie 21 wysokopokładowych autobusów turystycznych pochodzących od 14 europejskich producentów. W wyborze "najlepszych pojazdów użytkowych 2004" wzięło udział prawie 10 tys. czytelników, którzy w większości sami działają w branży pojazdów użytkowych, albo jako przedsiębiorcy, albo jako kierowcy. Pozytywna ocena jest dowodem na to, że Setra jako lider rynku autobusów turystycznych oraz producent wysokowartościowych pojazdów, cieszy się uznaniem nie tylko swoich klientów, ale także całej branży autobusowej.
 
Seria TopClass 400, po udanym debiucie w roku 2001, liczy obecnie 6 różnych typów autobusów: poczynając od kompaktowego modelu "klubowego" S 411 HD o długości 10,10 m i z 36 fotelami, aż po dwupokładowy "okręt flagowy" Setry S 431 DT, który ma długość 13,89 m i posiada do 88 foteli. Z taką gamą pojazdów, Setra spełnia wszystkie wymagania stawiane przez przewoźników i pasażerów w stosunku do nowoczesnego i komfortowego autobusu turystycznego.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Volkswagen Tiguan Allspace już w polskich salonach
Volkswagen Tiguan Allspace już w polskich salonach
W zeszłym roku poznaliśmy nową generację Volkswagena Tiguana, a teraz przyszedł czas na powiększoną wersję - Allspace. Samochód lada moment trafi do polskich salonów, a tymczasem importer opublikował cenniki. Najtańszy wariant z silnikiem 1.5 TSI kosztuje 117 090 zł.
Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic