mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Sharon Stone z Fiatem

Sharon Stone z Fiatem

Włoski producent zatrudnia gwiazdę filmu do promowania wielu swoich modeli: od Fiata Cromy po auta Maserati.

Już pod koniec maja do dealerów marki Fiat trafi najnowszy model koncernu. "Innowacyjne kombi" - bo tak określa je producent - otrzyma poważne wsparcie marketingowe. Promowaniem wizerunku auta zajmie się właśnie Sharon Stone i jest to kolejne związanie się Włochów z aktorem - wcześniej Lancię Lybra promował Harrison Ford (oczywiście bez podawania nazwiska).

Współpraca jest jednak szersza: już 19 maja gwiazda poprowadziła wspólnie z Lapo Elkannem aukcję Alfy Romeo GT. Środki uzyskane z licytacji coupe zostały przeznaczone na rzecz fundacji AMFAR i fundacji AIDS Eltona Johna. Ten ostatni współorganizował wydarzenie, na które przybyło około 400 międzynarodowych nazwisk showbiznesu.

Poza tym, do codziennego użytku Stone przekazany został jej model Maserati Quattroporte - taki sam, jak kilka miesięcy temu otrzymał prezydent Włoch.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
6 sprawdzonych patentów na zimę.
6 sprawdzonych patentów na zimę.
Zamarznięte szyby i czapa śniegu na dachu mogą być niebezpieczne dla Ciebie, otoczenia i Twojego portfela. Podpowiadamy, jak szybko odśnieżyć auto, a dzięki temu uniknąć 3 pkt. karnych i 500 zł mandatu, a przy okazji pospać nawet kwadrans dłużej.
Jak przygotować samochód do jazdy w zimowy poranek? Jak przygotować samochód do jazdy w zimowy poranek?