mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Shell Helix nagrodzony

Shell Helix nagrodzony

Według polskich konsumentów Shell Helix jest najpopularniejszym i najlepszym olejem silnikowym. Zdobywając nagrodę Laur Konsumenta 2005 pokonał konkurencyjne produkty marek Mobil i Lotos.

Wysoka jakość olejów silnikowych Shell Helix została potwierdzona w badaniu, nad którym merytoryczny patronat sprawował Instytut Gallupa. Wzięło w nim udział 1000 polskich konsumentów. Była to pierwsza edycja tego konkursu.

Laur Konsumenta 2005 był pierwszą edycją tego konkursu. Prezentacja laureatów odbędzie się na łamach Przeglądu Gospodarczego.

Oleje Shell Helix to zaawansowane technologicznie, nowoczesne środki smarne przeznaczone do wszystkich rodzajów pojazdów osobowych. Zapewniają ochronę silnika oraz umożliwiają jednostce napędowej pracę w optymalnych warunkach. Przed wdrożeniem do masowej produkcji, rozwiązania technologiczne wykorzystywane w olejach Shell Helix testowane są w najbardziej wymagającym laboratorium na świecie - na torach Formuły 1.

Oleje Shell Helix to szeroka gama produktów spełniających wymagania każdego kierowcy - począwszy od najbardziej popularnego oleju mineralnego Shell Helix Super do produktu zawierającego osiągnięcia najnowszych technologii, czyli w pełni syntetycznego Shell Helix Ultra.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
Nie jest już modnym crossoverem, ale przestronnym i komfortowym autem kompaktowym. Odświeżony Citroen C4 Cactus zachwyca na wiele sposobów.