mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Sieć Hyundaia rośnie

Sieć Hyundaia rośnie

Klienci już dziś mogą zapoznać się z ofertą marki Hyundai i serwisować swoje samochody w dwóch nowych autoryzowanych punktach: Oscar w Ostrołęce i Karmot w Tarnowie. Sieć Hyundaia powiększyła się do 45 salonów sprzedaży.

Sieć Hyundaia rośnie
Salon Oscar w Ostrołęce znajduje się przy ulicy Traugutta 59 i jest prowadzony przez doświadczoną w branży samochodowej firmę Carservis. Jakość usług potwierdza zdobyty przez spółkę certyfikat ISO 9001. Dla klientów przygotowano specjalną kartę rabatową upoważniającą do zniżek. Salon czynny jest od 9 do 18 w tygodniu i od 9 do 14 w soboty. Serwis obsługuje klientów w godzinach 6.30 – 21.30 od poniedziałku do piątku i 7-15 w soboty. Sklep z częściami zamiennymi pracuje w godzinach 8-18 w tygodniu a w soboty od 8 do 14.

W Tarnowie sprzedażą i obsługą samochodów Hyundai zajmie się firma Karmot, od 1977 roku działająca w branży motoryzacyjnej. Karmot posiada bogate doświadczenie w serwisowaniu pojazdów dysponując nowoczesnymi urządzeniami i przeszkolonymi pracownikami. Na klientów przy ulicy Tuchowskiej 72A czeka również Stacja Kontroli Pojazdów, rzeczoznawcy samochodowi i eksperci w zakresie wypadków drogowych. Salon i serwis czynne są od poniedziałku do piątku w godzinach 9-18. W sobotę salon czeka na klientow od 9 do 13, a serwis od 9 do 13.

Dowiedz się więcej o marce Hyundai
Zobacz koniecznie: Wszystko o Hyundai
Tematy w artykule: Hyundai

Podobne wiadomości:

Hyundai Kona – nowy SUV z Korei

Hyundai Kona – nowy SUV z Korei

Aktualności 2017-05-01

Na przełomie września i października zadebiutuje zupełnie nowy Hyundai Kona. Koreański producent od kilku miesięcy pracuje intensywnie nad wersją produkcyjną, a w sieci pojawiły się już pierwsze zdjęcia modelu.

Hyundai Ioniq - znamy cenę w Polsce

Hyundai Ioniq - znamy cenę w Polsce

Aktualności 2016-09-07

Komentuj:

~raiders 2006-10-30

hunday na nasz rynek nie ma zadnego porzadnego auta

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Toyota TJ Cruiser - oto nowy SUV
Toyota TJ Cruiser - oto nowy SUV
Kilka tygodni temu Toyota zastrzegła znak towarowy TJ Cruiser. Wszystko wskazuje na to, że niebawem dołączy do gamy kolejny SUV. Pierwsze doniesienia mówią o wersji produkcyjnej konceptu FT-4X, który zadebiutował w Nowym Jorku.