mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Sieć Hyundaia rośnie

Sieć Hyundaia rośnie

Klienci już dziś mogą zapoznać się z ofertą marki Hyundai i serwisować swoje samochody w dwóch nowych autoryzowanych punktach: Oscar w Ostrołęce i Karmot w Tarnowie. Sieć Hyundaia powiększyła się do 45 salonów sprzedaży.

Sieć Hyundaia rośnie
Salon Oscar w Ostrołęce znajduje się przy ulicy Traugutta 59 i jest prowadzony przez doświadczoną w branży samochodowej firmę Carservis. Jakość usług potwierdza zdobyty przez spółkę certyfikat ISO 9001. Dla klientów przygotowano specjalną kartę rabatową upoważniającą do zniżek. Salon czynny jest od 9 do 18 w tygodniu i od 9 do 14 w soboty. Serwis obsługuje klientów w godzinach 6.30 – 21.30 od poniedziałku do piątku i 7-15 w soboty. Sklep z częściami zamiennymi pracuje w godzinach 8-18 w tygodniu a w soboty od 8 do 14.

W Tarnowie sprzedażą i obsługą samochodów Hyundai zajmie się firma Karmot, od 1977 roku działająca w branży motoryzacyjnej. Karmot posiada bogate doświadczenie w serwisowaniu pojazdów dysponując nowoczesnymi urządzeniami i przeszkolonymi pracownikami. Na klientów przy ulicy Tuchowskiej 72A czeka również Stacja Kontroli Pojazdów, rzeczoznawcy samochodowi i eksperci w zakresie wypadków drogowych. Salon i serwis czynne są od poniedziałku do piątku w godzinach 9-18. W sobotę salon czeka na klientow od 9 do 13, a serwis od 9 do 13.

Dowiedz się więcej o marce Hyundai
Zobacz koniecznie: Wszystko o Hyundai
Tematy w artykule: Hyundai

Podobne wiadomości:

Hyundai Ioniq - znamy cenę w Polsce

Hyundai Ioniq - znamy cenę w Polsce

Aktualności 2016-09-07

Hyundai rozmawia z Google

Hyundai rozmawia z Google

Technika 2016-08-18

Komentuj:

~raiders 2006-10-30

hunday na nasz rynek nie ma zadnego porzadnego auta

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Volvo XC60 - pierwsze teasery
Volvo XC60 - pierwsze teasery
To będzie jedna z najważniejszych premier tego sezonu. Nie tylko globalnie, ale również pod kątem polskiego rynku. Model XC60 jest najpopularniejszym modelem Volvo, mimo że ma już swoje lata. Dlatego przyszedł czas na kolejną odsłonę, a tymczasem producent podgrzewa atmosferę przed premierą.