mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Siedmioosobowy Hyundai

Siedmioosobowy Hyundai

Choć do targów motoryzacyjnych w Detroit pozostało jeszcze ponad dwa miesiące, to już można zapoznać się z pierwszymi nowościami, jakie zostaną tam zaprezentowane. Jedną z nich będzie Hyundai Veracruz.

Siedmioosobowy Hyundai

Siedmioosobowy Veracruz będzie dziewiątym modelem w gamie koreańskiego producenta na kontynencie amerykańskim. Należący do segmentu dużych i luksusowych SUV-ów Hyundai za głównych konkurentów będzie miał takie auta jak Honda Pilot, Nissan Murano, Subaru B9 Tribeca czy Lexus RX 350. Będzie jednak największy spośród nich, będzie mógł się również pochwalić jedną z największych przestrzeni bagażowych, większych od np. Mercedesa GL.

w standardowym wyposażeniu wszystkich wersji znajdzie się trzeci rząd siedzeń, dzielony 50:50, składany i chowany pod podłogą. Pod maską znajdzie się sześciocylindrowy silnik o pojemności 3,8 litra współpracujący z sześciostopniową automatyczną przekładnią.

Standardowe wyposażenie zawierać będzie m.in. boczne poduszki oraz kurtyny powietrzne, które chronić mają pasażerów wszystkich trzech rzędów, a także system elektronicznej kontroli toru jazdy. Napęd na wszystkie koła będzie mógł być zamówiony jako wyposażenie dodatkowe.

Czytaj więcej o targach NAIAS 2007 w Detroit

Zobacz koniecznie: Wszystko o Hyundai
Tematy w artykule: Hyundai Hyundai Veracruz

Podobne wiadomości:

NAIAS 2007 rozpoczęte!

NAIAS 2007 rozpoczęte!

Aktualności 2007-01-08

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
Nie jest już modnym crossoverem, ale przestronnym i komfortowym autem kompaktowym. Odświeżony Citroen C4 Cactus zachwyca na wiele sposobów.