mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Silna marka Dębica

Silna marka Dębica

Dębica, podobnie jak przed rokiem, znalazła się w czołówce najsilniejszych polskich marek. Według ogłoszonego we wtorek rankingu "Rzeczpospolitej" i firmy konsultingowej Ernst&Young, oceniającego 180 przedsiębiorstw, Dębica jest 2. najbardziej pamiętaną przez konsumentów marką.

Silna marka Dębica

Wśród pierwszej dziesiątki marek mającej priorytet w świadomości klienta nie ma innych producentów opon, co oznacza silną przewagę konkurencyjną firmy na rynku i duże przywiązanie polskich kierowców do jej produktów. Do tego stopnia duże, że co czwarty ankietowany poleciłby opony Dębicy innej osobie.

"Cieszy nas bardzo wysoka lokata marki Dębica w świadomości klientów i ich zadowolenie z użytkowania naszych wyrobów. Jest to dowód na to, że rezultatem konsekwentnie realizowanej strategii przez Firmę Oponiarską Dębica SA, jest zaspokajanie potrzeb naszych klientów pod względem oferowania im wysokiej jakości opon marki Dębica"- powiedział Zdzisław Chabowski, Prezes Zarządu Firmy Oponiarskiej Dębica SA.

Badania Rzeczpospolitej i Ernst & Young przedstawiają ranking marek pod względem różnych kryteriów. W najważniejszym z nich, dotyczącym wartości marki, Dębica także wypada korzystnie, plasując się na 27. miejscu w klasyfikacji generalnej i również na 27. miejscu w grupie produktów niespożywczych.

Firma Oponiarska Dębica S.A., produkująca opony marki Dębica, jest liderem polskiego rynku opon do samochodów osobowych i dostawczych. Od 1995 r. inwestorem strategicznym w spółce jest amerykański koncern The Goodyear Tire & Rubber Company. Firma Oponiarska Dębica S.A. sprzedaje swoje produkty w Polsce i 60 krajach na sześciu kontynentach, m.in. do: Wielkiej Brytanii, Niemiec, Francji, Hiszpanii, Włoch, USA i Brazylii.

Tematy w artykule: opony opony Debica

Podobne wiadomości:

Test opon letnich 2016 w auto motor i sport

Test opon letnich 2016 w auto motor i sport

Aktualności 2016-04-05

Goodyear przedstawia oponę dla samochodów autonomicznych

Goodyear przedstawia oponę dla samochodów...

Technika 2016-03-15

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
Nie jest już modnym crossoverem, ale przestronnym i komfortowym autem kompaktowym. Odświeżony Citroen C4 Cactus zachwyca na wiele sposobów.