mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Sinclan Bis najlepszym serwisem Skody

Sinclan Bis najlepszym serwisem Skody

W trwającej cały ubiegły rok rywalizacji o miano najlepszego walczyły Autoryzowane Serwisy Skoda Auto Polska z całego kraju, a w indywidualnym finale ich reprezentanci rywalizowali o tytuł najlepszego z najlepszych.

Sinclan Bis najlepszym serwisem Skody
Serwis Sinclan Bis z Warszawy wygrał najnowszą edycję Konkursu na Najlepszego Autoryzowanego Partnera Serwisowego w zakresie sprzedaży części zamiennych i akcesoriów. Najlepszym Sprzedawcą Części Zamiennych został z kolei Tomasz Libront z firmy Emida z Krakowa.

Prowadzony co roku konkurs o miano Najlepszego Autoryzowanego Partnera Serwisowego w zakresie sprzedaży części zamiennych i akcesoriów cieszy się niemałym zainteresowaniem pracowników punktów serwisowych. Wpływa na to struktura nagród w konkursie - laureaci otrzymują zarówno kwotę do wykorzystania na części zamienne zamówione w Skoda Auto Polska S.A., jak i nagrody pieniężne dla pracowników wyróżnionych punktów serwisowych.

Przez cały okres trwania konkursu powstają rankingi najlepszych punktów serwisowych oraz podsumowanie zbiorcze, które wyłania najlepszy serwis utrzymujący się na szczycie listy w przeciągu kolejnych miesięcy. W roku 2008 niekwestionowanym liderem był Sinclan Bis z Warszawy, który zasłużył na miano najlepszego w podsumowaniu rocznym. Na drugiej pozycji uplasowała się firma Emida z Krakowa, a trzecia należy do firmy Plichta z Wejherowa.

Finał konkursu odbył się właśnie w Poznaniu. W końcowej rozgrywce wzięli udział reprezentanci większości z dziesięciu najlepszych Partnerów Serwisowych. Każdy z wyróżnionych Partnerów mógł wytypować po jednym przedstawicielu, który miał walczyć o miano Najlepszego Sprzedawcy Części Zamiennych 2008.

Po emocjonującej rywalizacji w ostatnim etapie konkursu wyłoniono trójkę Najlepszych Sprzedawców Części Zamiennych w roku 2008. Pierwszą nagrodę zdobył Tomasz Libront reprezentujący firmę Emida, druga pozycja przypadła w udziale Krzysztofowi Rabikowskiemu z firmy PH Maria Śliwka, a na trzecim miejscu uplasował się Sebastian Ostrowski z firmy Plichta.
Zobacz koniecznie: Wszystko o Skoda
Tematy w artykule: Skoda

Podobne wiadomości:

Skoda Karoq nagrodzona za design

Skoda Karoq nagrodzona za design

Aktualności 2017-10-16

Sportowa Skoda Karoq już za dwa lata

Sportowa Skoda Karoq już za dwa lata

Aktualności 2017-10-05

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
MUSI BYĆ COOL
MUSI BYĆ COOL
Ten nowoczesny samochód miejski, dzięki nadmuchanej karoserii, nietypowym reflektorom, innowacyjnym panelom Airbump i dziesiątkom dostępnych wersji kolorystycznych sprawił, że kierowca wreszcie może wyrazić swoją osobowość.
Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic