mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Sitech otwiera fabrykę w Głogowie

Sitech otwiera fabrykę w Głogowie

15 maja br w Głogowie firma Sitech oficjalnie otworzyła nowy zakład produkcyjny. Aktualnie Sitech jest jednym z najbardziej innowacyjnych przedsiębiorstw w Polsce, rozwija nowoczesne i konkurencyjne komponenty dla motoryzacji.

Sitech otwiera fabrykę w Głogowie
Sitech Sp. z o.o. specjalizuje się w produkcji metalowych stelaży siedzisk samochodowych dla koncernu Volkswagena. W Polsce Spółka działa od 1998 roku w Polkowicach na terenie Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Zakład w Głogowie jest drugą lokalizacją Sitech Sp. z o.o. w Polsce. Obecnie na świecie działa pięć zakładów Sitech: w Polkowicach, Wolfsburgu, Hannoverze, Emden i chińskim Dongchan.

Inwestycja o nakładzie ok. 10 mln. euro była prowadzona pzez PAIiIZ od czerwca 2012r. Dzięki otwarciu nowej fabryki w Głogowie zatrudnienie znajdzie 200 osób.

Podobne wiadomości:

Kryzys na Wschodzie wpływa na branżę motoryzacyjną w Polsce

Kryzys na Wschodzie wpływa na branżę...

Aktualności 2015-05-27

Rozbudują polską fabrykę felg

Rozbudują polską fabrykę felg

Aktualności 2015-04-15

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Prześlij zdjęcie i zagraj o jedną z 30 nagród
Prześlij zdjęcie i zagraj o jedną z 30 nagród
Konkurs na 25-lecie magazynu "auto motor i sport". Zrób sobie zdjęcie z jubileuszowym wydaniem magazynu i prześlij je do nas koszystając z formularza na stronie. Masz szansę na wygranie jednej z 30 nagród. Weź udział!
Wydania cyfrowe auto motor i sport Wydania cyfrowe auto motor i sport