mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Sitech otwiera fabrykę w Głogowie

Sitech otwiera fabrykę w Głogowie

15 maja br w Głogowie firma Sitech oficjalnie otworzyła nowy zakład produkcyjny. Aktualnie Sitech jest jednym z najbardziej innowacyjnych przedsiębiorstw w Polsce, rozwija nowoczesne i konkurencyjne komponenty dla motoryzacji.

Sitech otwiera fabrykę w Głogowie
Sitech Sp. z o.o. specjalizuje się w produkcji metalowych stelaży siedzisk samochodowych dla koncernu Volkswagena. W Polsce Spółka działa od 1998 roku w Polkowicach na terenie Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Zakład w Głogowie jest drugą lokalizacją Sitech Sp. z o.o. w Polsce. Obecnie na świecie działa pięć zakładów Sitech: w Polkowicach, Wolfsburgu, Hannoverze, Emden i chińskim Dongchan.

Inwestycja o nakładzie ok. 10 mln. euro była prowadzona pzez PAIiIZ od czerwca 2012r. Dzięki otwarciu nowej fabryki w Głogowie zatrudnienie znajdzie 200 osób.

Podobne wiadomości:

Centra z tytułem Created in Poland Superbrands 2014/2015

Centra z tytułem Created in Poland...

Aktualności 2014-12-09

Kryzys na Wschodzie wpływa na branżę motoryzacyjną w Polsce

Kryzys na Wschodzie wpływa na branżę...

Aktualności 2015-05-27

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
6 sprawdzonych patentów na zimę.
6 sprawdzonych patentów na zimę.
Zamarznięte szyby i czapa śniegu na dachu mogą być niebezpieczne dla Ciebie, otoczenia i Twojego portfela. Podpowiadamy, jak szybko odśnieżyć auto, a dzięki temu uniknąć 3 pkt. karnych i 500 zł mandatu, a przy okazji pospać nawet kwadrans dłużej.