mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Sklepikarze doceniają dostawczego Logana

Sklepikarze doceniają dostawczego Logana

169 produktów w 55 kategoriach zostało nagrodzonych głosami detalistów w czwartej edycji konkursu Perły Rynku FMCG organizowanego przez miesięcznik "Wiadomości Handlowe". Dacia Logan Van zdobyła wyróżnienie w kategorii najlepszy samochód dostawczy.

Sklepikarze doceniają dostawczego Logana
W konkursie Perły Rynku FMCG zgłoszone przez producentów i dystrybutorów produkty wybierają detaliści – właściciele i pracownicy sklepów. Głosy policzył niezależny instytut badawczy, GfK Polonia, do którego przedstawiciele placówek handlowych wysłali wypełnione ankiety. W tegorocznej edycji do instytutu wpłynęło ponad 1.500 formularzy. Ostatecznie zwycięzców wyłoniono głosami 1.311 detalistów. W tym roku producenci zgłosili blisko 300 produktów – nowości i innowacji wprowadzonych na rynek w 2009 roku, które redakcja Wiadomości Handlowych posegregowała na 55 kategorii. W kategorii najlepszy samochód dostawczy wyróżnienie zdobyła Dacia Logan Van.  

Logan Van jest solidną furgonetką o wyjątkowo korzystnym stosunku ceny do zalet użytkowych. Auto wyróżnia się doskonałymi parametrami ładunkowymi: ładowność 800 kg, pojemność przestrzeni ładunkowej 2,5 m3, długość załadunku 1.936 mm, wysokość progu załadunku 582 mm. Wprowadzając na rynek Dacię Logan Van, Renault ustanowiło nowy standard pod względem ceny 1 metra sześciennego. Cena auta zaczyna się od 26.680 zł netto. Samochód charakteryzuje się wyjątkowo niskimi kosztami eksploatacji, co czyni go jeszcze bardziej atrakcyjnym dla przedsiębiorców. Samochód skierowany jest do przedstawicieli drobnego rzemiosła i handlu, poszukujących prostego i praktycznego samochodu dostawczego z pojemną i łatwo dostępną przestrzenią ładunkową. Dostępny jest z silnikami benzynowymi 1.4 75 i 1.6 87 oraz silnikami wysokoprężnymi 1.5 dCi 68 i 1.5 dCi 85. Samochód jest objęty 3-letnią gwarancją (lub do przebiegu 100.000 km).

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Dacia Logan
Dacia Logan
Cena podstawowa już od: 29 900 PLN brutto
Dostępne nadwozia: kombi-5dr. sedan-4dr.

Podobne wiadomości:

Nowa Dacia Duster debiutuje na targach IAA

Nowa Dacia Duster debiutuje na targach IAA

Premiery 2017-09-14

Dacia Dokker i Lodgy przechodzą lifting

Dacia Dokker i Lodgy przechodzą lifting

Aktualności 2017-01-20

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Od kilku dni w północno-wschodniej Polsce pojawiły się nowe, żółte znaki na których możemy zobaczyć np. czołg. Na szczęście zwykli kierowcy nie muszą się nimi przejmować. Są to informacje przeznaczone dla wojskowych.