mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Skoda: Kolejne auta dla TOPR

Skoda: Kolejne auta dla TOPR

Ratownicy Tatrzańskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego zasiedli właśnie za kierownicą najnowszej Octavii Scout. Skoda Auto Polska wspiera TOPR już od pięciu lat.

Skoda: Kolejne auta dla TOPR
W hangarze na lądowisku "Sokoła" w Zakopanem odbyło się uroczyste spotkanie przedstawicieli Skoda Auto z zespołem TOPR. Octavię Scout, jeden z modeli samochodów jakie produkuje czeska marka, przekazał do użytkowania ratownikom Łukasz Zadworny, Członek Zarządu Skoda Auto Polska. "Cieszymy się, że samochody przekazane w ramach naszej współpracy, mogły przyczynić się do zwiększania skuteczności jednej z najstarszych organizacji ratownictwa górskiego na świecie. Dla naszej firmy to wielki zaszczyt i powód do dumy" - mówił Zadworny.

"To kolejne auto, które dostajemy od firmy Skoda Auto Polska" - podkreśla Jan Krzysztof, naczelnik TOPR. "Będzie nam ono bardzo przydatne. Jak łatwo się domyślić, oprócz jazdy w typowo górskim terenie mamy wiele wyjazdów w mniej ekstremalne trasy, gdzie te samochody świetnie się spisują. Auto będzie wspomagać ratowników podczas zimowych dyżurów w stacjach narciarskich na terenie Podhala."

Wspieranie TOPR-u wpisuje się w strategię Skoda Auto Polska, której jednym z głównych założeń jest podnoszenie poziomu bezpieczeństwa na polskich drogach. W prowadzonej przez firmę od czterech lat Szkole Auto kursy bezpiecznej jazdy odbyło już 3 500 kierowców. W tym roku do swojego portfolio włączyła ona także szkolenie z bezpiecznej jazdy po górskich szosach i bezdrożach, które prowadzone jest z udziałem i przy wykorzystaniu możliwości Skody Octavia Scout.

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Skoda Octavia
Skoda Octavia
Cena podstawowa już od: 66 800 PLN brutto
Dostępne nadwozia: hatchback-5dr. kombi-5dr.
Tematy w artykule: Octavia Octavia Octavia scout

Podobne wiadomości:

Skoda utrzymuje pozycję lidera na polskim rynku

Skoda utrzymuje pozycję lidera na polskim...

Aktualności 2017-09-19

Skoda Octavia - 5 milionów egzemplarzy

Skoda Octavia - 5 milionów egzemplarzy

Aktualności 2017-07-06

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
MUSI BYĆ COOL
MUSI BYĆ COOL
Ten nowoczesny samochód miejski, dzięki nadmuchanej karoserii, nietypowym reflektorom, innowacyjnym panelom Airbump i dziesiątkom dostępnych wersji kolorystycznych sprawił, że kierowca wreszcie może wyrazić swoją osobowość.
Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic