mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Skoda Yeti z TOPR-em

Skoda Yeti z TOPR-em

Tatrzańskie Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe otrzymało od Skoda Auto Polska dwie Skody Yeti, które będą wykorzystywane w codziennej działalności TOPR-u.

Skoda Yeti z TOPR-em
24 października 2009 roku w Zakopanem w kinie Sokół nastąpiło oficjalne przekazanie kluczyków do dwóch samochodów Skoda Yeti. Odbyło się to podczas obchodów 100-lecia istnienia TOPR. Samochody będą wspierały zespół ratowników pracujących na co dzień w trudnych, górskich warunkach.    

- Zespoły Tatrzańskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego tworzone są przez odważnych, ofiarnych i znakomicie wyszkolonych ludzi, którzy powinni dysponować najwyższej klasy sprzętem. Z całą pewnością 2 samochody Skoda Yeti będą solidnym wsparciem w każdej sytuacji. Tym bardziej jesteśmy przekonani, że tu, pod pieczą TOPR-u, Yeti będzie mógł pokazać wszystkie swoje mocne strony i kiedy tylko zajdzie taka konieczność - z pewnością przyczyni się do ratowania tego, co najcenniejsze: ludzkiego życia - powiedziała Klaudyna Gorzan ze Skoda Auto Polska, przekazując kluczyki do Yeti.

Współpraca pomiędzy Skodą Auto Polska, a Tatrzańskim Ochotniczym Pogotowiem Ratunkowym rozpoczęła się w 2003 roku - w poprzednich latach polski oddział Skody dostarczył sześć Octavii Scout – uterenowionych wersji modelu Octavia z napędem na cztery koła, które już wielokrotnie sprawdziły się w trudnych górskich warunkach.
Zobacz koniecznie: Wszystko o Skoda Yeti Wszystko o Skoda
Tematy w artykule: Skoda Skoda Yeti

Podobne wiadomości:

Spada produkcji Fabii

auto motor i sport 0000-00-00

Skoda Yeti - już w sprzedaży!

auto motor i sport 0000-00-00

Komentuj:

~PARANOJA I ŻENADA 2009-10-28

w góry phaja pandy 4x4 , jakies pseudo suvy a na niziny nissany Patfinder, land rover , sorki za nazwy modeli ale słabo mówie po angielsku.Wielkie dzieki napewno TOPR zdązy na czas -zakopac sie z tym samochodem w sniegu

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
Nie jest już modnym crossoverem, ale przestronnym i komfortowym autem kompaktowym. Odświeżony Citroen C4 Cactus zachwyca na wiele sposobów.