mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Skoda najlepsza dla małych i średnich przedsiębiorstw

Skoda najlepsza dla małych i średnich przedsiębiorstw

Skoda Auto Polska posiada najlepszą ofertę dla sektora małych i średnich przedsiębiorstw – wynika z analizy redakcji Gazety Finansowej. Tygodnik uhonorował firmę nagrodą „Najlepsze Produkty dla Małych i Średnich Przedsiębiorstw” w kategorii samochód osobowy.

Skoda najlepsza dla małych i średnich przedsiębiorstw
Nagroda Najlepszy Produkt dla MSP jest przyznawana przez kapitułę Gazety Finansowej, ogólnopolskiego tygodnika ludzi biznesu, ukazującego się w nakładzie 20 000 egzemplarzy. Oficjalne wręczenie nagrody nastąpi na przełomie września i października br.  Nagrody przyznawano firmom reprezentującym dziesięć branż: oprogramowanie, sprzęt komputerowy, banki, ubezpieczenie, leasing, telefonia, medycyna, faktoring, karta paliwowa, motoryzacja. W motoryzacyjnej kategorii poza Škodą wyróżnione zostały także: DAF Trucks (samochód ciężarowy) i Mercedes Benz (samochód dostawczy).

Zarówno nagroda, jak i nominacja jest wynikiem wnikliwej analizy ofert dla małych i średnich przedsiębiorstw, przeprowadzonych przez zespół redakcyjny Gazety Finansowej. Podczas wyboru firm brano pod uwagę ogólną ocenę produktów na rynku oraz praktyczną możliwość ich wykorzystania w małych i średnich przedsiębiorstwach.

- Cieszymy się, że uznanie w oczach jurorów znalazła oferta dla flot, która  jest jednym z największych atutów naszej firmy – mówi Bartosz Banaszak Sales Fleet Manager Skoda Auto Polska. – Mniejsze firmy z kolei chętnie korzystają z Octavii Tour ze względu na korzystną atrakcyjną relację jakości do ceny oraz Roomstera z powodu oryginalnych zalet samochodu kompaktowego o cechach MPV. W przypadku większych firm nasza gama produktowa idealnie odwzorowuje strukturę typowego parku samochodowego. Fabia czy Praktik to idealne modele dla pracowników operacyjnych, np. przedstawicieli handlowych. Octavia sprawdza się jako samochód służbowy dla managementu, a Superb dla dyrekcji i zarządów – dodaje Banaszak.

Banaszak podkreśla, że oferta Skoda Auto Polska jeszcze bardziej zyskuje na atrakcyjności ze względu na łatwość dopasowania aut do potrzeb klienta, z powodu dużej liczby gamy silników i dostępnych opcji wyposażenia. Niezależnie od specyfiki firmy i wybieranego modelu duże znaczenie dla klientów mają także zastosowane przez Škodę przemyślane rozwiązania konstrukcyjne i techniczne. - Wspomnę tutaj chociażby o największej w swej klasie powierzchni bagażowej Fabii Combi – wyjaśnia Banaszak. - Na korzyść modeli Skody działają też atrakcyjne ceny zakupów, niskie koszty eksploatacji (w tym serwisu) i mała utrata wartości samochodu. Zwłaszcza Octavia i Fabia cechują się wysoką wartością rezydualna i ogromną łatwością odsprzedaży. Najlepszym dowodem fakt, że nabycie 3 lub 4 letniego auta na rynku wtórnym jest w zasadzie niemożliwe – tłumaczy Banaszak.

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Skoda Octavia
Skoda Octavia
Cena podstawowa już od: 68 100 PLN brutto
Dostępne nadwozia: hatchback-5dr. kombi-5dr.
Skoda Fabia
Skoda Fabia
Cena podstawowa już od: 41 900 PLN brutto
Dostępne nadwozia: hatchback-5dr. kombi-5dr.
Skoda Superb
Skoda Superb
Cena podstawowa już od: 90 650 PLN brutto
Dostępne nadwozia: hatchback-5dr. kombi-5dr.

Podobne wiadomości:

Skoda Vision X - premiera w Genewie

Skoda Vision X - premiera w Genewie

Aktualności 2018-02-01

Rekordowa sprzedaż samochodów w Polsce. Skoda znów numerem jeden

Rekordowa sprzedaż samochodów w Polsce. Skoda...

Aktualności 2018-01-15

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
Nie jest już modnym crossoverem, ale przestronnym i komfortowym autem kompaktowym. Odświeżony Citroen C4 Cactus zachwyca na wiele sposobów.