mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Skoda - pakiet przeglądów w cenie

Skoda - pakiet przeglądów w cenie

Warto wiedzieć, że kupując nową Skodę wszystkie koszty związane z obowiązkowymi przeglądami i materiałami eksploatacyjnymi przez pierwsze cztery lata lub 60 tys. kilometrów są zawarte w cenie auta i nie wymagają dalszych dopłat.

Skoda - pakiet przeglądów w cenie

Taką ofertę przygotował polski oddział Skody dla klientów, którzy zdecydują się na zakup samochodu z salonu. Obowiązkowe serwisowanie samochodu przez pierwsze cztery lata lub 60 tys. kilometrów będzie można dokonywać w dowolnym z autoryzowanych serwisów na terenie całego kraju bez opłat. To bez wątpienia kolejny wyróżnik czeskiego producenta na polskim rynku, gdzie Skoda od lat utrzymuje pozycję lidera.

Oferta obejmuje kompleksowy zakres prac: robociznę oraz oryginalne części i materiały eksploatacyjne (świece zapłonowe, płyn hamulcowy, filtr oleju, podkładkę korka oleju, olej silnikowy, filtr powietrza, filtr paliwa i filtr przeciwpyłkowy).

Kolejne plusy to wysoki poziom sprawności i bezpieczeństwa takiego samochodu przez cały okres eksploatacji. Idealna i przede wszystkim udokumentowana historia serwisowa pozwoli w przyszłości łatwiej sprzedać samochód na rynku wtórnym i za lepszą cenę. Za dopłatą można przedłużyć czas trwania umowy serwisowej nawet do 120 tys. kilometrów. Taki pakiet przeglądów jest kierowany do klientów indywidualnych i flotowych.

„Nowa oferta Skody jest rewolucyjna na naszym rynku – wprowadza poziom wygody i korzyści dla polskich Klientów na zupełnie nowy poziom. Od teraz obowiązkowe serwisowanie samochodu przez pierwsze cztery lata lub 60 tys. kilometrów odbywa się w dowolnym z autoryzowanych serwisów na terenie całego kraju bez opłat. To kolejny element oferty, która od wielu lat utrzymuje Skodę na pozycji niekwestionowanego lidera polskiego rynku samochodowego. Robimy wszystko, by ułatwić życie naszym Klientom i ten cel przyświeca nam podczas konstruowania oferty. Realne korzyści, które z niej wynikają, to już nie tylko stosunek ceny do jakości czy niska rata miesięczna, ale i najniższe koszty eksploatacji przez cały okres posiadania samochodu" – zauważa Michał Cabaj, Kierownik ds. PR marki Skoda.

Zobacz koniecznie: Wszystko o Skoda
Tematy w artykule: Skoda skoda2016

Podobne wiadomości:

Skoda Karoq - oficjalne odsłonięcie modelu

Skoda Karoq - oficjalne odsłonięcie modelu

Aktualności 2017-05-18

Skoda Karoq – znamy następcę Yeti

Skoda Karoq – znamy następcę Yeti

Premiery 2017-05-01

Po ośmiu latach kariery Skoda Yeti odchodzi na emeryturę, a w jej miejsce wskakuje następca – Karoq. Znamy już pierwsze szczegóły na temat przedstawiciela segmentu kompaktowych SUV-ów z Mlada Boleslav.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Skoda Karoq - oto następca Yeti!
Skoda Karoq - oto następca Yeti!
Po ośmiu latach przyszedł czas na następcę Skody Yeti. Nowy model zmienił się tak bardzo, że otrzymał nową nazwę - Karoq. Znamy już pierwsze szczegóły na temat kompaktowego SUV-a z Mlada Boleslav.