mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Skoda - pakiet przeglądów w cenie

Skoda - pakiet przeglądów w cenie

Warto wiedzieć, że kupując nową Skodę wszystkie koszty związane z obowiązkowymi przeglądami i materiałami eksploatacyjnymi przez pierwsze cztery lata lub 60 tys. kilometrów są zawarte w cenie auta i nie wymagają dalszych dopłat.

Skoda - pakiet przeglądów w cenie

Taką ofertę przygotował polski oddział Skody dla klientów, którzy zdecydują się na zakup samochodu z salonu. Obowiązkowe serwisowanie samochodu przez pierwsze cztery lata lub 60 tys. kilometrów będzie można dokonywać w dowolnym z autoryzowanych serwisów na terenie całego kraju bez opłat. To bez wątpienia kolejny wyróżnik czeskiego producenta na polskim rynku, gdzie Skoda od lat utrzymuje pozycję lidera.

Oferta obejmuje kompleksowy zakres prac: robociznę oraz oryginalne części i materiały eksploatacyjne (świece zapłonowe, płyn hamulcowy, filtr oleju, podkładkę korka oleju, olej silnikowy, filtr powietrza, filtr paliwa i filtr przeciwpyłkowy).

Kolejne plusy to wysoki poziom sprawności i bezpieczeństwa takiego samochodu przez cały okres eksploatacji. Idealna i przede wszystkim udokumentowana historia serwisowa pozwoli w przyszłości łatwiej sprzedać samochód na rynku wtórnym i za lepszą cenę. Za dopłatą można przedłużyć czas trwania umowy serwisowej nawet do 120 tys. kilometrów. Taki pakiet przeglądów jest kierowany do klientów indywidualnych i flotowych.

„Nowa oferta Skody jest rewolucyjna na naszym rynku – wprowadza poziom wygody i korzyści dla polskich Klientów na zupełnie nowy poziom. Od teraz obowiązkowe serwisowanie samochodu przez pierwsze cztery lata lub 60 tys. kilometrów odbywa się w dowolnym z autoryzowanych serwisów na terenie całego kraju bez opłat. To kolejny element oferty, która od wielu lat utrzymuje Skodę na pozycji niekwestionowanego lidera polskiego rynku samochodowego. Robimy wszystko, by ułatwić życie naszym Klientom i ten cel przyświeca nam podczas konstruowania oferty. Realne korzyści, które z niej wynikają, to już nie tylko stosunek ceny do jakości czy niska rata miesięczna, ale i najniższe koszty eksploatacji przez cały okres posiadania samochodu" – zauważa Michał Cabaj, Kierownik ds. PR marki Skoda.

Zobacz koniecznie: Wszystko o Skoda
Tematy w artykule: Skoda skoda2016

Podobne wiadomości:

Skoda Karoq - debiut na salonie we Frankfurcie

Skoda Karoq - debiut na salonie we...

Premiery 2017-09-14

Skoda Vision E - elektryk z Mlada Boleslav

Skoda Vision E - elektryk z Mlada Boleslav

Aktualności 2017-08-31

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Honda Civic z nowym silnikiem Diesla
Honda Civic z nowym silnikiem Diesla
Europejska wersja odświeżonej Hondy Civic będzie dostępna od marca 2018 roku z nowym silnikiem wysokoprężnym i-DTEC. Znamy już szczegóły techniczne i osiągi tej jednostki.
Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic