mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Skoda też się wyprzedaje

Skoda też się wyprzedaje

Sezon wyprzedaży w salonach samochodowych rozpoczął się już na dobre. W tym tygodniu znacznie taniej można nabyć już samochody czeskiej marki Skoda.

Skoda też się wyprzedaje
Fabię z roku produkcyjnego 2008 z nadwoziem hatchback lub kombi i w wersji wyposażenia Junior, Classic lub Fun można kupić z rabatem gotówkowym w wysokości 3.600 zł. Wybierając jedną z promocji kredytowych Volkswagen Bank Polska - Kredyt 50/50, Kredyt "TURBO SZOK od 2,99%" czy Kredyt lub leasing "Turbo Pakiet", upust ten wynosi 2.700 zł. Decydując się na wersje wyposażenia Style, Joy, Comfort lub Sport, rabat gotówkowy jest równy 4.000 zł, a przy kredycie i leasingu, wysokość upustu wynosi 3.100 zł.

W zależności od wybranej wersji wyposażenia rabat na Octavię wynosi: dla auta z silnikiem benzynowym od 10.500 do 12.500 zł, a z silnikiem diesla od 11.500 do 13.500 zł. Przy zakupie modelu Octavia Tour upust sięga 9.000 zł wybierając silnik benzynowy lub 6.000 zł decydując się na diesla. W obu przypadkach obowiązują również wymienione opcje kredytowe.

Upust gotówkowy na Roomstera wynosi natomiast 7.700 zł, a przy wyborze promocji kredytowych rabat ten wynosi 6.350 zł. Przy zakupie Roomstera oferowane są także trzy promocyjne pakiety wyposażenia. Rodzinny pakiet Family obejmujący dach panoramiczny, szyby o większym stopniu przyciemnienia, elektrycznie sterowane szyby i lakier metalizowany kosztuje 2.200 zł. Pakiet Sound oferujący radio Dance z czterema głośnikami, wyświetlacz Maxi-Dot, pakiet skórzany i lakier metalizowany dostępny jest w cenie 2.000 zł. Pomysłowy Trend to skrętne reflektory projekcyjne, spryskiwacze reflektorów, Climatronic, tempomat oraz także opcja lakieru metalizowanego w cenie 2 200 zł.

Właścicieli małych i średnich przedsiębiorstw z pewnością zainteresuje informacja o wysokości rabatu przyznanego Skodzie Praktik. Model ten wyprodukowany w 2008 roku można nabyć o 3.850 zł taniej.
Zobacz koniecznie: Wszystko o Skoda
Tematy w artykule: Skoda

Podobne wiadomości:

Skoda Fabia - do wyboru, do koloru

Skoda Fabia - do wyboru, do koloru

Aktualności 2016-12-02

Skoda wyprodukowała milionowy silnik EA211

Skoda wyprodukowała milionowy silnik EA211

Technika 2016-12-01

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Wielkie stolice zakażą Diesli
Wielkie stolice zakażą Diesli
Paryż, Madryt, Ateny i Meksyk będą pierwszymi metropoliami, które zabronią wjazdu samochodom z silnikami Diesla. To efekt szczytu C40, gdzie przedstawiciele największych miast z całego świata dyskutowali na temat zmian klimatycznych i zanieczyszczenia powietrza.