mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Skoda z LPG. Kupisz?

Skoda z LPG. Kupisz?

W związku ze stale rosnącymi cenami paliw, obserwowany jest trend wzrostu popularności samochodów wyposażonych w instalację LPG. Skoda zanotowała 85-procentowy wzrost sprzedaży samochodów z instalacją LPG w 2011 roku, w porównaniu do roku 2010.

Skoda z LPG. Kupisz?
Od połowy 2006 roku ŠKODA współpracuje z firmą Landi Renzo w zakresie zasilania LPG. Najpierw były to cykle szkoleń dla pracowników Autoryzowanych Zakładów Dealerskich, a sprzedaż samochodów z dedykowaną instalacją LPG wystartowała od początku 2007 roku. Na przestrzeni lat 2007-2011 zanotowano 300 - procentowy wzrost sprzedaży aut zasilanych LPG.

Największą sprzedaż ŠKODY z instalacją LPG generuje nowa Octavia Tour, na pozostałych miejscach plasują się modele Octavia, Fabia i Roomster. Najlepiej sprzedającym się modelem z instalacją LPG jest obecnie Octavia Tour z silnikiem 1.6 MPI.

W tej chwili na rynku dostępne są następujące jednostki napędowe z instalacją LPG: MPI 1.6 (dla Octavii), MPI 1.2 (dla Fabii), MPI 1.4 (dla Fabii i Octavii) oraz doładowana jednostka 1.4 TSI(dla Octavii).
 
Kupując instalację LPG ŠKODY, klient zyskuje 2-letnią gwarancję bez limitu kilometrów, dostosowaną do wymogów gwarancyjnych obowiązujących dla wszystkich modeli ŠKODY. Wszystkie instalację LPG Landi Renzo do samochodów ŠKODA są instalacjami dedykowanymi tzn. przygotowanymi do montażu w konkretnym modelu samochodu z określonym typem silnika.
Zobacz koniecznie: Wszystko o Skoda
Tematy w artykule: Skoda LPG autogaz

Podobne wiadomości:

Rekordowa sprzedaż samochodów w Polsce. Skoda znów numerem jeden

Rekordowa sprzedaż samochodów w Polsce. Skoda...

Aktualności 2018-01-15

Elektryczna Skoda w 2020 roku

Elektryczna Skoda w 2020 roku

Aktualności 2017-11-20

Komentuj:

~mat 2012-02-27

KUPIE! Zdecydowanie. Przy dzisiejszych zwariowanych cenach paliw, ani trochę nie pasujących do zarobków w Polsce - zdecydowanie LPG czy CNG jest jedynym wyjściem, żeby jeździć trochę taniej, chociaż gaz też już tani nie jest :(

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.