mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Skoda z LPG. Kupisz?

Skoda z LPG. Kupisz?

W związku ze stale rosnącymi cenami paliw, obserwowany jest trend wzrostu popularności samochodów wyposażonych w instalację LPG. Skoda zanotowała 85-procentowy wzrost sprzedaży samochodów z instalacją LPG w 2011 roku, w porównaniu do roku 2010.

Skoda z LPG. Kupisz?
Od połowy 2006 roku ŠKODA współpracuje z firmą Landi Renzo w zakresie zasilania LPG. Najpierw były to cykle szkoleń dla pracowników Autoryzowanych Zakładów Dealerskich, a sprzedaż samochodów z dedykowaną instalacją LPG wystartowała od początku 2007 roku. Na przestrzeni lat 2007-2011 zanotowano 300 - procentowy wzrost sprzedaży aut zasilanych LPG.

Największą sprzedaż ŠKODY z instalacją LPG generuje nowa Octavia Tour, na pozostałych miejscach plasują się modele Octavia, Fabia i Roomster. Najlepiej sprzedającym się modelem z instalacją LPG jest obecnie Octavia Tour z silnikiem 1.6 MPI.

W tej chwili na rynku dostępne są następujące jednostki napędowe z instalacją LPG: MPI 1.6 (dla Octavii), MPI 1.2 (dla Fabii), MPI 1.4 (dla Fabii i Octavii) oraz doładowana jednostka 1.4 TSI(dla Octavii).
 
Kupując instalację LPG ŠKODY, klient zyskuje 2-letnią gwarancję bez limitu kilometrów, dostosowaną do wymogów gwarancyjnych obowiązujących dla wszystkich modeli ŠKODY. Wszystkie instalację LPG Landi Renzo do samochodów ŠKODA są instalacjami dedykowanymi tzn. przygotowanymi do montażu w konkretnym modelu samochodu z określonym typem silnika.
Zobacz koniecznie: Wszystko o Skoda
Tematy w artykule: Skoda LPG autogaz

Podobne wiadomości:

Skoda Citigo – cena

auto motor i sport 0000-00-00

Skoda stawia na młodych kierowców

Skoda stawia na młodych kierowców

Aktualności 2017-12-19

Komentuj:

~mat 2012-02-27

KUPIE! Zdecydowanie. Przy dzisiejszych zwariowanych cenach paliw, ani trochę nie pasujących do zarobków w Polsce - zdecydowanie LPG czy CNG jest jedynym wyjściem, żeby jeździć trochę taniej, chociaż gaz też już tani nie jest :(

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowe Suzuki Jimny - pierwsze zdjęcia przed premierą
Nowe Suzuki Jimny - pierwsze zdjęcia przed premierą
Suzuki przygotowuje w tym roku dwie ważne premiery, a jedną z nich jest zupełnie nowe Jimny. W sieci pojawiły się właśnie pierwsze zdjęcia tego modelu, a my znamy już pierwsze szczegóły na temat czwartej generacji.

Zalando Zalando