mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Skody też mogą się psuć

Skody też mogą się psuć

Polski oddział czeskiej marki rozpoczął akcję serwisową trzech swoich modeli. W sumie do serwisów zaproszonych zostanie ponad 560 właścicieli Skód Octavia, Superb oraz Yeti.

Skody też mogą się psuć
Przedsiębiorca Skoda Auto Polska poinformował, że w niektórych egzemplarzach modeli Skoda Octavia II, Skoda Superb II i Skoda Yeti, wyposażonych w dwulitrowe silniki wysokoprężne (2,0l TDI CR), na skutek niewłaściwego materiału zastosowanego do produkcji przewodów wysokiego ciśnienia oraz drgań rezonansowych silnika, może dojść do pęknięcia przewodu wtryskowego i wycieku paliwa.

W Polsce akcją objętych jest łącznie 565 egzemplarzy modeli Octavia II, Superb II i Yeti

Przedsiębiorca powiadomi wszystkie autoryzowane serwisy marki Skoda o rozpoczęciu kampanii serwisowej. Wszyscy klienci, którzy zakupili pojazdy objęte kampanią producenta zostaną powiadomieni listem poleconym o konieczności dokonania kontroli samochodu i wykonania niezbędnych bezpłatnych prac naprawczych w autoryzowanym serwisie.

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Skoda Octavia
Skoda Octavia
Cena podstawowa już od: 68 100 PLN brutto
Dostępne nadwozia: hatchback-5dr. kombi-5dr.
Skoda Superb
Skoda Superb
Cena podstawowa już od: 90 650 PLN brutto
Dostępne nadwozia: hatchback-5dr. kombi-5dr.

Podobne wiadomości:

Skoda Vision X - premiera w Genewie

Skoda Vision X - premiera w Genewie

Aktualności 2018-02-01

Elektryczna Skoda w 2020 roku

Elektryczna Skoda w 2020 roku

Aktualności 2017-11-20

Komentuj:

~Marek 2012-01-04

W 2.0 TDI pękały głowice, a nie bloki.

~XerXes 2011-12-29

A co za idiota jeździ po krawężnikach?:) Przecież jeździ się po asfalcie lub polbruku:) Wjeżdżacie na wysokie krawężniki z impetem to rozwalacie miski olejowe i zderzaki jak wiejskie buraki:)

~krzycho 2011-12-29

Z tymi miskami olejowymi to był koszmar. Milelismy w firmie takie Oktavie i ciągle miski były rozbijane o krawężniki itp. A w sewisie tłumaczyli, kombinowali że wszystko jest zgodnie z normą i nie chcieli uznawać naszych reklamacji. Zachowali się fatalnie.Mieliśmy z tym mnóstwo problemów do czasu wymiany floty na Ople, własnie na skutek nonszalancji Skody

~robie 2011-12-22

a dlaczegóż skody nie miałyby się psuć? takie same szroty jak volkswageny i połowa albo i więcej obecnych aut na rynku

~fil 2011-12-22

nikt już nie pamięta zbyt nisko umieszczonych misek olejowych w 1.9 TDI (notorycznie rozbijanych) i pękających bloków silnika w 2.0 TDI ?

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.