mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Skody też mogą się psuć

Skody też mogą się psuć

Polski oddział czeskiej marki rozpoczął akcję serwisową trzech swoich modeli. W sumie do serwisów zaproszonych zostanie ponad 560 właścicieli Skód Octavia, Superb oraz Yeti.

Skody też mogą się psuć
Przedsiębiorca Skoda Auto Polska poinformował, że w niektórych egzemplarzach modeli Skoda Octavia II, Skoda Superb II i Skoda Yeti, wyposażonych w dwulitrowe silniki wysokoprężne (2,0l TDI CR), na skutek niewłaściwego materiału zastosowanego do produkcji przewodów wysokiego ciśnienia oraz drgań rezonansowych silnika, może dojść do pęknięcia przewodu wtryskowego i wycieku paliwa.

W Polsce akcją objętych jest łącznie 565 egzemplarzy modeli Octavia II, Superb II i Yeti

Przedsiębiorca powiadomi wszystkie autoryzowane serwisy marki Skoda o rozpoczęciu kampanii serwisowej. Wszyscy klienci, którzy zakupili pojazdy objęte kampanią producenta zostaną powiadomieni listem poleconym o konieczności dokonania kontroli samochodu i wykonania niezbędnych bezpłatnych prac naprawczych w autoryzowanym serwisie.

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Skoda Octavia
Skoda Octavia
Cena podstawowa już od: 66 800 PLN brutto
Dostępne nadwozia: hatchback-5dr. kombi-5dr.
Skoda Superb
Skoda Superb
Cena podstawowa już od: 90 130 PLN brutto
Dostępne nadwozia: hatchback-5dr. kombi-5dr.

Podobne wiadomości:

Nowości 2012 w klasie kompaktów

auto motor i sport 0000-00-00

Na przyszły rok szykuje się wysyp premier w klasie kompaktów. Największą ofensywę szykuje Grupa Volkswagena.

Superb w wersji Laurin & Klement już w...

auto motor i sport 0000-00-00

Komentuj:

~Marek 2012-01-04

W 2.0 TDI pękały głowice, a nie bloki.

~XerXes 2011-12-29

A co za idiota jeździ po krawężnikach?:) Przecież jeździ się po asfalcie lub polbruku:) Wjeżdżacie na wysokie krawężniki z impetem to rozwalacie miski olejowe i zderzaki jak wiejskie buraki:)

~krzycho 2011-12-29

Z tymi miskami olejowymi to był koszmar. Milelismy w firmie takie Oktavie i ciągle miski były rozbijane o krawężniki itp. A w sewisie tłumaczyli, kombinowali że wszystko jest zgodnie z normą i nie chcieli uznawać naszych reklamacji. Zachowali się fatalnie.Mieliśmy z tym mnóstwo problemów do czasu wymiany floty na Ople, własnie na skutek nonszalancji Skody

~robie 2011-12-22

a dlaczegóż skody nie miałyby się psuć? takie same szroty jak volkswageny i połowa albo i więcej obecnych aut na rynku

~fil 2011-12-22

nikt już nie pamięta zbyt nisko umieszczonych misek olejowych w 1.9 TDI (notorycznie rozbijanych) i pękających bloków silnika w 2.0 TDI ?

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
6 sprawdzonych patentów na zimę.
6 sprawdzonych patentów na zimę.
Zamarznięte szyby i czapa śniegu na dachu mogą być niebezpieczne dla Ciebie, otoczenia i Twojego portfela. Podpowiadamy, jak szybko odśnieżyć auto, a dzięki temu uniknąć 3 pkt. karnych i 500 zł mandatu, a przy okazji pospać nawet kwadrans dłużej.
Citroen C3 Aircross Citroen C3 Aircross