mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Skonfiguruj swojego DAFa on-line

Skonfiguruj swojego DAFa on-line

27 kwietnia 2011 roku udostępniona została aplikacja umożliwiająca konfigurowanie pojazdów marki DAF on-line i przesłanie wybranej specyfikacji do lokalnego dealera DAF.

Skonfiguruj swojego DAFa on-line
Nowa aplikacja on-line, dzięki której klienci będą mieli możliwość skonfigurowania pojazdu ciężarowego marki DAF według swoich indywidualnych potrzeb transportowych, pomoże w  sprzedaży podwozi, dając bardzo jasny i przejrzysty przegląd dostępnych modeli i konfiguracji osi w zależności od konkretnych zadań klienta.

Konfigurowanie pojazdu będzie możliwe na dwa sposoby: wychodząc od zastosowania aplikacja „podpowie” najlepsze rozwiązania, jeśli chodzi o serię, konfigurację osi i typ kabiny, podając argumenty i opis możliwości poszczególnych rozwiązań, lub poprzez zdecydowanie się od razu na konkretną serię i model pojazdu, w zależności od preferencji klienta.
Po zakończeniu procesu doboru, w końcowej fazie klient będzie mógł wydrukować żądaną specyfikację pojazdu oraz zdecydować czy chce, aby lokalny dealer skontaktował się z nim.
Wybrany przez klienta dealer zostanie automatycznie poinformowany o tym fakcie poprzez system za pomocą e-maila wraz z podaniem informacji o modelu i specyfikacji pojazdu, jaka została przez klienta wybrana.

Aplikacja jest dostępna w kilku językach, w tym języku polskim pod następującym adresem www.daftrucks.pl.   
Rynek polski znalazł się na liście jako jeden z czterech rynków, na którym uruchomiono konfigurację w języku rodzimym w pierwszej kolejności. Kolejne rynki zostaną dołączone do programu do sezonu urlopowego 2011.

Podobne wiadomości:

Inteligentny tempomat lepszy od mistrza ecodrivingu

Inteligentny tempomat lepszy od mistrza...

Ciężarówki i Autobusy 2015-05-15

IKEA testuje paliwo LNG

IKEA testuje paliwo LNG

Ciężarówki i Autobusy 2015-06-09

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Solaris wybuduje kolejny zakład
Solaris wybuduje kolejny zakład
Producent pojazdów komunikacji miejskiej z wielkopolskiego Bolechowa przygotowuje się do kolejnej inwestycji. Solaris Bus & Coach wybuduje piąty zakład produkcyjny. Spółka kupiła 8,3 ha w okolicach Środy Wielkopolskiej.