mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Skonfiguruj swojego DAFa on-line

Skonfiguruj swojego DAFa on-line

27 kwietnia 2011 roku udostępniona została aplikacja umożliwiająca konfigurowanie pojazdów marki DAF on-line i przesłanie wybranej specyfikacji do lokalnego dealera DAF.

Skonfiguruj swojego DAFa on-line
Nowa aplikacja on-line, dzięki której klienci będą mieli możliwość skonfigurowania pojazdu ciężarowego marki DAF według swoich indywidualnych potrzeb transportowych, pomoże w  sprzedaży podwozi, dając bardzo jasny i przejrzysty przegląd dostępnych modeli i konfiguracji osi w zależności od konkretnych zadań klienta.

Konfigurowanie pojazdu będzie możliwe na dwa sposoby: wychodząc od zastosowania aplikacja „podpowie” najlepsze rozwiązania, jeśli chodzi o serię, konfigurację osi i typ kabiny, podając argumenty i opis możliwości poszczególnych rozwiązań, lub poprzez zdecydowanie się od razu na konkretną serię i model pojazdu, w zależności od preferencji klienta.
Po zakończeniu procesu doboru, w końcowej fazie klient będzie mógł wydrukować żądaną specyfikację pojazdu oraz zdecydować czy chce, aby lokalny dealer skontaktował się z nim.
Wybrany przez klienta dealer zostanie automatycznie poinformowany o tym fakcie poprzez system za pomocą e-maila wraz z podaniem informacji o modelu i specyfikacji pojazdu, jaka została przez klienta wybrana.

Aplikacja jest dostępna w kilku językach, w tym języku polskim pod następującym adresem www.daftrucks.pl.   
Rynek polski znalazł się na liście jako jeden z czterech rynków, na którym uruchomiono konfigurację w języku rodzimym w pierwszej kolejności. Kolejne rynki zostaną dołączone do programu do sezonu urlopowego 2011.

Podobne wiadomości:

Zakaz wyprzedzania dla ciężarówek na A2

Zakaz wyprzedzania dla ciężarówek na A2

Polskie drogi 2015-06-25

IKEA testuje paliwo LNG

IKEA testuje paliwo LNG

Ciężarówki i Autobusy 2015-06-09

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Volkswagen Golf Sportsvan odświeżony
Volkswagen Golf Sportsvan odświeżony
Już za kilka tygodni na salonie we Frankfurcie będziemy mogli zobaczyć odświeżoną wersję rodzinnego Golfa Sportsvan. Producent zmienił wygląd, wzbogacił wyposażenie i odświeżył gamę silników.
Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic