mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Śledź budowę swojego auta online

Śledź budowę swojego auta online

Saab w 2011 roku planuje instalację kamer w swoich zakładach w Trollhattan w Szwecji.

Śledź budowę swojego auta online
Zmiana ta umożliwi klientom śledzenie procesu budowy swojego samochodu od samego momentu poczęcia, aż do urodzenia w pełni wykształconego auta. Później, gdy proces się zakończy, klienci będą mogli przyjechać do fabryki i odebrać swój nabytek zaraz po zjeździe z linii montażowej.

Saab chce teraz skupić się bardziej na swoim wizerunku wśród klientów i poprawić znacznie relacje z nimi. Początkowo, klienci, zainteresowani taką usługą, będą otrzymywali wiadomości SMS ze zdjęciami poszczególnych ważniejszych części procesu produkcyjnego, później jednak będą mieli możliwość oglądania wszystkiego na żywo w Internecie.

Szwedzka marka chce teraz także zmienić podejście do sprzedaży - nie będzie już produkować samochodów wg słupków zainteresowania i potem szukać na nie kupców, jak to robiła za czasów GM, lecz będzie produkować auta pod konkretne zamówienia konkretnych kupców z całego świata.
Zobacz koniecznie: Wszystko o Saab
Tematy w artykule: Saab fabryka internet

Podobne wiadomości:

Fabryka VW we Wrześni gotowa

Fabryka VW we Wrześni gotowa

Aktualności 2016-10-25

Saab powraca - kolejna odsłona telenoweli

Saab powraca - kolejna odsłona telenoweli

Aktualności 2016-12-02

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
6 sprawdzonych patentów na zimę.
6 sprawdzonych patentów na zimę.
Zamarznięte szyby i czapa śniegu na dachu mogą być niebezpieczne dla Ciebie, otoczenia i Twojego portfela. Podpowiadamy, jak szybko odśnieżyć auto, a dzięki temu uniknąć 3 pkt. karnych i 500 zł mandatu, a przy okazji pospać nawet kwadrans dłużej.