mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Śledź budowę swojego auta online

Śledź budowę swojego auta online

Saab w 2011 roku planuje instalację kamer w swoich zakładach w Trollhattan w Szwecji.

Śledź budowę swojego auta online
Zmiana ta umożliwi klientom śledzenie procesu budowy swojego samochodu od samego momentu poczęcia, aż do urodzenia w pełni wykształconego auta. Później, gdy proces się zakończy, klienci będą mogli przyjechać do fabryki i odebrać swój nabytek zaraz po zjeździe z linii montażowej.

Saab chce teraz skupić się bardziej na swoim wizerunku wśród klientów i poprawić znacznie relacje z nimi. Początkowo, klienci, zainteresowani taką usługą, będą otrzymywali wiadomości SMS ze zdjęciami poszczególnych ważniejszych części procesu produkcyjnego, później jednak będą mieli możliwość oglądania wszystkiego na żywo w Internecie.

Szwedzka marka chce teraz także zmienić podejście do sprzedaży - nie będzie już produkować samochodów wg słupków zainteresowania i potem szukać na nie kupców, jak to robiła za czasów GM, lecz będzie produkować auta pod konkretne zamówienia konkretnych kupców z całego świata.
Zobacz koniecznie: Wszystko o Saab
Tematy w artykule: Saab fabryka internet

Podobne wiadomości:

Saab powraca - kolejna odsłona telenoweli

Saab powraca - kolejna odsłona telenoweli

Aktualności 2016-12-02

Saab 9-5 – zapowiedź liftingu

auto motor i sport 0000-00-00

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.