mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Słodziutki Smarcik

Słodziutki Smarcik

Przed chwilą pisaliśmy o nieco stylistycznie usportowionej wersji Fortwo, a teraz mamy coś w zupełnie drugą stronę - samochód, w którym faceta raczej nie ujrzycie. Miejmy nadzieję.

Słodziutki Smarcik

Chodzi konkretnie o Fortwo z pakietami stylistycznymi Hello Kitty. Chyba każdy z nas zna przesłodkiego kotka, którą swoją śliczną mordką zdobi nie jeden piórnik, długopis czy teczkę gimnazjalistek i małych dziewczynek z podstawówki. Konkretnie chodzi tutaj o pakiety, które oferuje amerykański dystrybutor Smarta, i które tylko tam będą dostępne w oficjalnej sprzedaży. - Nowoczesne, ekologiczne cechy Smarta Fortwo w połączeniu z ekstremalnie słodkim wizerunkiem Hello Kitty powinny być doskonałą ofertą dla ludzi z dużym poczuciem dystansu do siebie i otaczającego ich świata - powiedział Janet Hsu, szef Sanrio Inc., właściciela marki Hello Kitty.

Program Smart Expressions oferuje klientom w USA wybór spośród trzech różnych pakietów stylistycznych Hello Kitty. Nie znamy ich cen, ale nie będą one zapewne wysokie, przecież to tylko naklejki. Jednego jesteśmy pewni - żaden system alarmowy, naprowadzacz GPS, parking strzeżony, armia ochroniarzy czy półk U.S. Army nie będzie tak dobrym narzędziem antykradzieżowym jak pakiet Hello Kitty.

Druga strona medalu

Hello Kitty nie zawsze musi być słodkie... może być także wręcz niesamowicie obrzydliwe i nakłaniające do zwrócenia wczorajszego obiadu. Otóż pewien właściciel Ferrari 360 Modena z Indonezji, konkretnie Dżakarty, który widocznie polubił japońskiego kotka, postanowił nieco ozdobić swoje auto.

Uchwyt na tablicę rejestracyjną, końcówki rur wydechowych, obudowy lusterek oraz wielka twarz kota na szybkie nad silnikiem.

A w środku? Cóż... Tapicerka, koło kierownicy, sześć i pół biliona figurek oraz naklejek i wieszaczków z Hello Kitty, wszystko tu jest. Pozdrawiamy pana bardzo serdecznie i życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.


Podobne wiadomości:

70. urodziny marki Ferrari

70. urodziny marki Ferrari

Samochody luksusowe 2017-03-13

W 2017 roku mija 70 lat od momentu, kiedy Enzo Ferrari zbudował swój pierwszy drogowy samochód. 

Komentuj:

icek_star 2011-01-20

mam stara z adrem i z napędzanymi 3 osiami nie malucha, z zewnątrz zielono-szaro-bordowy, wewnątrz czarno różowy z dodatkami Hallo Kotek. ktoś ma mi coś do zarzucenia ? w końcu ja nim jeżdżę

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
Nie jest już modnym crossoverem, ale przestronnym i komfortowym autem kompaktowym. Odświeżony Citroen C4 Cactus zachwyca na wiele sposobów.