mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Smart ForTwo plus dwóch

Smart ForTwo plus dwóch

Marka Smart, której gama została zredukowana do jednego modelu, niebawem może znów się poszerzyć. Według doniesień koncern Daimler przygotowuje przedłużoną wersję ForTwo+2.

Smart ForTwo plus dwóch

Zagraniczny magazyn opublikował pierwsze wizualizacje przedłużonego malucha. Przede wszystkim otrzyma on dodatkowe dwa fotele w środku, dzięki czemu zamiast dwóch zmieszczą się tam cztery osoby. Poza tym pojawi się dodatkowa para drzwi, dzięki czemu wsiadanie nie będzie nastręczać trudności. Nowe wymiary i dodatkowe miejsce pozwoli konkurować Smartowi z takimi autami jak Chevrolet Spark, a nawet Audi A1 i nadchodząca BMW Isetta.

Silnik w nowym samochodzie pozostanie na swym dotychczasowym miejscu, czyli pod bagażnikiem z tyłu samochodu. Napęd będzie przekazywany klasycznie. W niedalekiej przyszłości samochód ten będzie bazą do stworzenia miejskiego samochodu o napędzie hybrydowym lub elektrycznym.

Zobacz koniecznie: Wszystko o Smart Fortwo Wszystko o Smart
Tematy w artykule: Smart Smart Fortwo

Podobne wiadomości:

Zlot samochodów marki Smart - padł rekord!

Zlot samochodów marki Smart - padł rekord!

Aktualności 2016-08-30

Elektryczne fortwo w 2009 r.

auto motor i sport 0000-00-00

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.