mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Smart ForTwo plus dwóch

Smart ForTwo plus dwóch

Marka Smart, której gama została zredukowana do jednego modelu, niebawem może znów się poszerzyć. Według doniesień koncern Daimler przygotowuje przedłużoną wersję ForTwo+2.

Smart ForTwo plus dwóch

Zagraniczny magazyn opublikował pierwsze wizualizacje przedłużonego malucha. Przede wszystkim otrzyma on dodatkowe dwa fotele w środku, dzięki czemu zamiast dwóch zmieszczą się tam cztery osoby. Poza tym pojawi się dodatkowa para drzwi, dzięki czemu wsiadanie nie będzie nastręczać trudności. Nowe wymiary i dodatkowe miejsce pozwoli konkurować Smartowi z takimi autami jak Chevrolet Spark, a nawet Audi A1 i nadchodząca BMW Isetta.

Silnik w nowym samochodzie pozostanie na swym dotychczasowym miejscu, czyli pod bagażnikiem z tyłu samochodu. Napęd będzie przekazywany klasycznie. W niedalekiej przyszłości samochód ten będzie bazą do stworzenia miejskiego samochodu o napędzie hybrydowym lub elektrycznym.

Zobacz koniecznie: Wszystko o Smart Fortwo Wszystko o Smart
Tematy w artykule: Smart Smart Fortwo

Podobne wiadomości:

Zlot samochodów marki Smart - padł rekord!

Zlot samochodów marki Smart - padł rekord!

Aktualności 2016-08-30

Elektryczny Smart w Paryżu

Elektryczny Smart w Paryżu

Aktualności 2016-06-14

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Volkswagen Up! w wersji SUV
Volkswagen Up! w wersji SUV
Volkswagen postanowił wykorzystać potencjał najmniejszego modelu w gamie i przerobić go na SUV-a. Już niebawem zadebiutuje model T-Track, czyli podniesiony Up!
Austria. Czas na oddech Austria. Czas na oddech