mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Smart Roadster powróci

Smart Roadster powróci

Mercedes związał się ostatnio z Renault w celu rozszerzenia zasięgu marki Smart, która przez ostatnie lata nie miała się najlepiej. Pierwszy krokiem ku temu będzie przywrócenie modelu Roadster w nowej odsłonie.

Smart Roadster powróci
Reinkarnacja Roadstera to według doniesień tylko jeden z kilku planów poszerzenia gamy modelowej producenta miejskich samochodów. Jak tylko Mercedes uzyska dostęp do platform małych samochodów od Renault, od razu będzie można zobaczyć efekt.

Ponadto firma zamierza wyjść poza wąski krąg samochodów miejskich próbując stworzyć model, który będzie konkurował z MINI Countryman, pozwalając wyjechać Smartem poza miasto. Na początek jednak pojawi się nowa odsłona modelu ForTwo. Już w 2012 roku zobaczymy ten mały samochód napędzany na tylną oś za pomocą silnika umieszczonego tam, gdzie zwykle znajduje się bagażnik. Nieco później firma pokaże nową odsłonę Smarta ForFour. W tym roku łańcuszek premier rozpocznie koncepcyjny skuter na targach w Paryżu.

Sprawdź dostępne konfiguracje:

MINI Roadster
MINI Roadster
Cena podstawowa już od: 99 700 PLN brutto
Dostępne nadwozia: cabrio-2dr.

Podobne wiadomości:

Zlot samochodów marki Smart - padł rekord!

Zlot samochodów marki Smart - padł rekord!

Aktualności 2016-08-30

Elektryczny Smart w Paryżu

Elektryczny Smart w Paryżu

Aktualności 2016-06-14

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Prześlij zdjęcie i zagraj o jedną z 30 nagród
Prześlij zdjęcie i zagraj o jedną z 30 nagród
Konkurs na 25-lecie magazynu "auto motor i sport". Zrób sobie zdjęcie z jubileuszowym wydaniem magazynu i prześlij je do nas koszystając z formularza na stronie. Masz szansę na wygranie jednej z 30 nagród. Weź udział!
Wydania cyfrowe auto motor i sport Wydania cyfrowe auto motor i sport