Smart XXL

O czym mogą marzyć posiadacze mikro-aut takich jak Smart? O większym bagażniku? Firma Clever Parts postanowiła to marzenie urzeczywistnić i do swojej oferty wprowadza bagażniki, które znacznie przedłużają przestrzeń ładunkową modelu Fortwo.

Smart XXL
Ekstra-bagażnik, który w całości wykonany jest ze wzmocnionego włókna szklanego zwiększa dwukrotnie pojemność Smarta z 270 do 540 litrów. Nowy element o nazwie „Clever End” waży zaledwie 30 kilogramów, niemal tyle samo ile seryjnie montowana klapa bagażnika.

”Clever End” dostępny jest w dwóch wariantach: z szybą oraz w wersji zabudowanej. Element pasuje do wszystkich modeli Smarta Fortwo Coupe wyprodukowanych od lipca 1998 roku. Czy powiększenie bagażnika warte jest swojej ceny? Kwestia dyskusyjna – za bądź co bądź nowatorski bagażnik w zależności od wariantu trzeba zapłacić od 1 685 do 1 739 Euro.

Czytaj także:

Następca Smarta Fortwo w 2007 r. 2006-03-07

Podobne wiadomości:

Następca Smarta ForTwo w 2007 r.

Następca Smarta ForTwo w 2007 r.

Aktualności 2006-03-07

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Borgward wraca na rynek europejski
Borgward wraca na rynek europejski
Już niebawem na polskim rynku motoryzacyjnym może się pojawić nowy gracz. Niemiecka marka Borgward po latach wraca do gry. Pierwszym modelem będzie duży SUV – BX7.