Smart XXL

O czym mogą marzyć posiadacze mikro-aut takich jak Smart? O większym bagażniku? Firma Clever Parts postanowiła to marzenie urzeczywistnić i do swojej oferty wprowadza bagażniki, które znacznie przedłużają przestrzeń ładunkową modelu Fortwo.

Smart XXL
Ekstra-bagażnik, który w całości wykonany jest ze wzmocnionego włókna szklanego zwiększa dwukrotnie pojemność Smarta z 270 do 540 litrów. Nowy element o nazwie „Clever End” waży zaledwie 30 kilogramów, niemal tyle samo ile seryjnie montowana klapa bagażnika.

”Clever End” dostępny jest w dwóch wariantach: z szybą oraz w wersji zabudowanej. Element pasuje do wszystkich modeli Smarta Fortwo Coupe wyprodukowanych od lipca 1998 roku. Czy powiększenie bagażnika warte jest swojej ceny? Kwestia dyskusyjna – za bądź co bądź nowatorski bagażnik w zależności od wariantu trzeba zapłacić od 1 685 do 1 739 Euro.

Czytaj także:

Następca Smarta Fortwo w 2007 r. 2006-03-07

Podobne wiadomości:

Następca Smarta ForTwo w 2007 r.

Następca Smarta ForTwo w 2007 r.

Aktualności 2006-03-07

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Już latem łatwiejszy przejazd Zakopianką
Już latem łatwiejszy przejazd Zakopianką
W połowie sierpnia kierowcy jadący Zakopianką będą mogli skorzystać z nowo wybudowanego węzła drogowego w Poroninie. Marszałek województwa małopolskiego zapewnił, że wszystkie prace postępują zgodnie z harmonogramem.