mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Smart fortwo cabrio na początek

Smart fortwo cabrio na początek

Wraz z nadejściem na rynek najnowszej generacji małego samochodu produkowanego przez koncern DaimlerChrysler, niemiecka firma tuningowa Brabus zamierza tradycyjnie przygotować specjalną i wzmocnioną wersję modelu ForTwo ze składanym dachem.

Smart fortwo cabrio na początek

Zdjęcia zrobione przez branżowych reporterów z serwisu worldcarfans.com dają iskierkę nadziei, że kabriolet Smarta, którego produkcja stała pod wielkim znakiem zapytania, powróci do łask. Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że niemiecki tuner, Brabus, szykuje  bardzo "gorącą" wersję małego, dwuosobowego kabrioletu. Być może samochód zadebiutuje na rynku z całkowicie nową nazwą oraz specjalnie przygotowanym wnętrzem.

Pod maską nowego Smarta zostanie umieszczona nowa jednostka silnikowa, która będzie poddana profesjonalnemu tuningowi, dzięki czemu jej moc będzie się zamykać w okolicach 110 koni mechanicznych. Sprint do "setki" zajmie mu czas mieszczący się w okolicach dziesięciu sekund. Ze względów bezpieczeństwa zapędy auta zostaną ograniczone elektronicznie do poziomu 160 km/h.

Nowy model Smarta sygnowany przez Brabusa zadebiutuje na rynku wiosną 2007 roku. Jego cena na rynku niemieckim będzie wynosić w przeliczeniu około 140 tysięcy złotych. Jak wskazuje cena, będzie to model przeznaczony jedynie dla wybranych, a jego produkcja zostanie mocno limitowana.

Czytaj także:

Hybrydowy Diesel (2006-12-14)

Smart Roadster po brytyjsku (2006-12-08)

Limitowany smart na początek (2006-12-05)


Podobne wiadomości:

Elektryczny Smart w Paryżu

Elektryczny Smart w Paryżu

Aktualności 2016-06-14

Problemy smarta z układem kierowniczym

Problemy smarta z układem kierowniczym

Aktualności 2015-06-19

Komentuj:

~Milka 2007-08-03

świetne maleństwo!!! ale dlaczego jest taki BRUDNY????!!!! o maleństwa trzeba dbać

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowe Audi A6 - znamy polskie ceny
Nowe Audi A6 - znamy polskie ceny
Importer niemieckiej marki opublikował właśnie cennik nowego Audi A6. Samochód będzie dostępny na początek w silnikiem benzynowym i wysokoprężnym. Cennik otwiera kwota 296 600 zł.