mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Smart w piosence na Olimpiadę

Smart w piosence na Olimpiadę

2 sierpnia zaprezentowana zostanie oficjalna piosenka olimpijska p.t. "Universal Prayer". W videoclipie do tej piosenki para piosenkarzy poruszać się będzie smartem roadsterem.

Smart w piosence na Olimpiadę

Clip utrzymany jest w konwencji klasycznych filmów drogi, nawiązuje do idei Igrzysk Olimpijskich pokazując ludzi z różnych stron świata, którzy  spotykają się, by cieszyć się życiem. Piosenkarze Tiziano Ferro i Jamelia podróżować będą razem smartem roadsterem.

Philipp Schiemer, szef Marketingu i Sprzedaży smarta: "smart roadster jest doskonałym samochodem do tej historii, która skupia się na czerpaniu przyjemności z jazdy samochodem i po prostu z życia. To są dwie podstawowe cechy naszej marki oraz naszych samochodów. Jesteśmy dumni, że zostało to jasno pokazane w kontekście tegorocznych Igrzysk Olimpijskich."

Za sprawą smarta roadstera i roadstera-coupé, wprowadzonego na rynek w kwietniu 2003 r., ożywił się segment roadsterów w segmencie aut kompaktowych. Sportowy napęd na tylne koła umożliwił dynamiczne przyspieszenia, a co za tym idzie duże prędkości przy pokonywaniu zakrętów. Połączenie takich parametrów jak stosunek mocy do masy, świetne właściwości jezdne i zwrotność wywołuje bardzo intensywne wrażenia z jazdy, trudne do porównania z jakimkolwiek innym pojazdem tego segmentu.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Lexus LC - rekordowa sprzedaż
Lexus LC - rekordowa sprzedaż
Japońskie coupe jest w sprzedaży dopiero od miesiąca, a już bije rekordy popularności. W tej chwili czas oczekiwania wynosi trzy lata.