mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Solaris: Giełda części zamiennych

Solaris: Giełda części zamiennych

W sobotę 4 marca w siedzibie Serwisu firmy Solaris Bus & Coach w Murowanej Goślinie odbędzie się II Giełda Części Zamiennych do autobusów i autokarów.

Solaris: Giełda części zamiennych

W czasie giełdy, która trwać będzie od godziny 9-16, jej uczestnicy będą mogli po atrakcyjnych cenach nabyć części zamienne do autobusów marki Solaris Urbino, trolejbusów Solaris Trollino oraz autokarów Solaris Vacanza i Neoplan. W dniu giełdy wszystkie produkty będą oferowane z 15% rabatem, a na wybrane produkty obowiązywać będzie rabat negocjowalny - nawet do 70%. Dodatkowo dla uczestnika giełdy, który dokona zakupu na najwyższą kwotę, przewidziano nagrodę w postaci 15% rabatu na części. Będzie on obowiązywał do końca roku 2006.

W trakcie giełdy właściciele i użytkownicy autobusów i autokarów będą mogli skorzystać z darmowych konsultacji dotyczących eksploatacji pojazdów marki Solaris.

„W poprzednich latach organizowaliśmy Giełdę Autobusów Używanych. Tym razem jednak zmieniamy nieco formułę tej imprezy,  z tego względu, że coraz więcej użytkowników autokarów nie poszukuje pojazdów, a raczej samych części po atrakcyjnych cenach. W związku z tym wyszliśmy tym oczekiwaniom naprzeciw. Mamy nadzieję, że organizowana przez Solaris Bus & Coach S.A. Giełda Części Zamiennych, na stałe wejdzie do kalendarza imprez branży autobusowej” – mówi Solange Olszewska Wiceprezes Solaris Bus & Coach S.A.

Czytaj także:

Dobre perspektywy Solarisa 2006-02-28

Autobusy skrojone na miarę 2006-02-07


Podobne wiadomości:

Dobre perspektywy Solarisa

Dobre perspektywy Solarisa

Aktualności 2006-02-28

Komentuj:

~solar 2007-12-06

cinquecento happy to mój najlepszy przyjaciel. gdy go zobacze to go wyściskam. :-) :{} ;-_) ;-) ,;`~"~''~;,:~'';.

~cinquecento 2007-11-09

ratunku!!!!!!!!!!!!!! wszędzie pełno matów. maty są wszędzie!!!!!!!!!!!! to coś okropnego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! solarisa urbino 18 lll wyściskam. solaris urbino 18 lll to mój przyjaciel i smart też. ,`-) ,` D :-).

~cinqueciento 2007-10-23

:-) : )

~solaris 2007-10-18

nie nawidzę : platforma obywatelska, liga polskich rodzin, samoobrona.

~cinqueciento happy 2007-10-18

jestem cinqueciento. rozwalam każdego matiza którego zobaczę.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
6 sprawdzonych patentów na zimę.
6 sprawdzonych patentów na zimę.
Zamarznięte szyby i czapa śniegu na dachu mogą być niebezpieczne dla Ciebie, otoczenia i Twojego portfela. Podpowiadamy, jak szybko odśnieżyć auto, a dzięki temu uniknąć 3 pkt. karnych i 500 zł mandatu, a przy okazji pospać nawet kwadrans dłużej.
Citroen C3 Aircross Citroen C3 Aircross