mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Solaris: Giełda części zamiennych

Solaris: Giełda części zamiennych

W sobotę 4 marca w siedzibie Serwisu firmy Solaris Bus & Coach w Murowanej Goślinie odbędzie się II Giełda Części Zamiennych do autobusów i autokarów.

Solaris: Giełda części zamiennych

W czasie giełdy, która trwać będzie od godziny 9-16, jej uczestnicy będą mogli po atrakcyjnych cenach nabyć części zamienne do autobusów marki Solaris Urbino, trolejbusów Solaris Trollino oraz autokarów Solaris Vacanza i Neoplan. W dniu giełdy wszystkie produkty będą oferowane z 15% rabatem, a na wybrane produkty obowiązywać będzie rabat negocjowalny - nawet do 70%. Dodatkowo dla uczestnika giełdy, który dokona zakupu na najwyższą kwotę, przewidziano nagrodę w postaci 15% rabatu na części. Będzie on obowiązywał do końca roku 2006.

W trakcie giełdy właściciele i użytkownicy autobusów i autokarów będą mogli skorzystać z darmowych konsultacji dotyczących eksploatacji pojazdów marki Solaris.

„W poprzednich latach organizowaliśmy Giełdę Autobusów Używanych. Tym razem jednak zmieniamy nieco formułę tej imprezy,  z tego względu, że coraz więcej użytkowników autokarów nie poszukuje pojazdów, a raczej samych części po atrakcyjnych cenach. W związku z tym wyszliśmy tym oczekiwaniom naprzeciw. Mamy nadzieję, że organizowana przez Solaris Bus & Coach S.A. Giełda Części Zamiennych, na stałe wejdzie do kalendarza imprez branży autobusowej” – mówi Solange Olszewska Wiceprezes Solaris Bus & Coach S.A.

Czytaj także:

Dobre perspektywy Solarisa 2006-02-28

Autobusy skrojone na miarę 2006-02-07


Podobne wiadomości:

Dobre perspektywy Solarisa

Dobre perspektywy Solarisa

Aktualności 2006-02-28

Komentuj:

~solar 2007-12-06

cinquecento happy to mój najlepszy przyjaciel. gdy go zobacze to go wyściskam. :-) :{} ;-_) ;-) ,;`~"~''~;,:~'';.

~cinquecento 2007-11-09

ratunku!!!!!!!!!!!!!! wszędzie pełno matów. maty są wszędzie!!!!!!!!!!!! to coś okropnego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! solarisa urbino 18 lll wyściskam. solaris urbino 18 lll to mój przyjaciel i smart też. ,`-) ,` D :-).

~cinqueciento 2007-10-23

:-) : )

~solaris 2007-10-18

nie nawidzę : platforma obywatelska, liga polskich rodzin, samoobrona.

~cinqueciento happy 2007-10-18

jestem cinqueciento. rozwalam każdego matiza którego zobaczę.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Skoda przedstawia limitowaną serię Drive
Skoda przedstawia limitowaną serię Drive
Po sukcesie limitowanej wersji Joy przyszedł czas na specjalną wersję Drive, która bazuje na wyposażeniu Ambition, ale oferuje jeszcze więcej za atrakcyjniejszą cenę.