mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Solaris na Okęciu

Solaris na Okęciu

Od wtorku 27 lipca dwa autobusy marki Solaris Urbino 10 wożą pasażerów Portu Lotniczego Okęcie im. F. Chopina w Warszawie.

Solaris na Okęciu

Autobusy zostały zakupione przez firmę Warsaw Airport Services Sp. z o.o., która zarządza częścią floty autobusowej obsługującej warszawskie lotnisko.

"Jesteśmy bardzo zadowoleni z faktu, że nasze autobusy będą wozić pasażerów warszawskiego lotniska. Mam nadzieję, że w ślady tego klienta pójdą niebawem przedstawiciele portów lotniczych z innych miast w Polsce i zagranicą."  - powiedział Krzysztof Olszewski prezes Solaris Bus & Coach.

Jak zwykle Solaris Urbino został "skrojony" dokładnie na życzenie klienta. W autobusie zostały zamontowane m.in. węższe siedzenia (tzw. półtorówki), dzięki czemu uzyskano więcej przestrzeni dla pasażerów stojących, a także większą liczbę powierzchni, na której można położyć bagaże podręczne. Ponadto w autobusie zamontowana jest kamera cofania, która do kabiny kierowcy przesyła obraz pokazujący jakie przeszkody znajdują się za autobusem.

Autobusami Solaris Urbino jeżdżącymi w porcie lotniczym Okęcie, wożeni będą pasażerowie zagranicznych linii lotniczych oraz linii Airpolonia.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.