mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Sołowow: Kuchar wszystkich zdemolował

Sołowow: Kuchar wszystkich zdemolował

Michał Sołowow i Maciek Baran (Ford Fiesta S20000 zajęli 2 miejsce w klasyfikacji generalnej Krause 38 Rajdu Elmot - pierwszej rundzie RSMP. Załoga Cersanit Rally Team obroniła pozycję z pierwszego etapu, uzyskując przewagę 3.1 sek. nad atakującym Leszkiem Kuzajem (Skoda Fabia S2000). "Kuzi" zajął ostatecznie trzecią pozycję, a zwycięzcą zawodów został Tomasz Kuchar (Peugeot 207 S2000).

Sołowow: Kuchar wszystkich zdemolował
- Pierwszy dzień był całkiem fajny. Dużo śliskiego asfaltu, fajne odcinki. Drugi dzień dużo szybszy, jeden dobry odcinek dookoła jeziora. Niewątpliwie bohaterem tego rajdu jest Tomek Kuchar, jechał fantastycznie i drugiego dnia nas wszystkich zdemolował. Nam udało się obronić przed Leszkiem Kuzajem, jesteśmy na drugim miejscu. Nie mieliśmy jakiś wyjątkowych przygód na trasie, no może poza tą dotkniętą szykaną na 11 oesie. Ale nie miałem pojęcią, że ją potrąciliśmy. Został ślad na samochodzie, więc pewnie o coś musieliśmy się otrzeć, zupełnie tego nie czułem. Fiesta ma na pewno spory potencjał ale musimy jeszcze popracować i wycisnąć z tego auta jak najwięcej. Mam tu na myśli kierowcę, zawieszenie, hamulce - cały ten komplet. Myślę, że nam to się uda przed kolejnym rajdem - powiedział Michał Sołowow.

 - To nasz najlepszy Elmot, bo pierwszy raz zajęliśmy drugie miejsce. Do tej pory kończyliśmy na trzecim stopniu podium. Fajny rajd, zacięta walka do końca, sporo emocji. Samochód sprawował się doskonale, nie było żadnych problemów, jesteśmy bardzo zadowoleni - dodał Maciek Baran.

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Ford Fiesta
Ford Fiesta
Cena podstawowa już od: 45 350 PLN brutto
Rodzaj samochodu: dostawczy osobowy

Podobne wiadomości:

Ford Mustang - wersje specjalne

Ford Mustang - wersje specjalne

Aktualności 2016-11-30

Ford Mustang V8 GT  - dla niemieckiej policji

Ford Mustang V8 GT - dla niemieckiej policji

Samochody luksusowe 2016-11-28

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Prześlij zdjęcie i zagraj o jedną z 30 nagród
Prześlij zdjęcie i zagraj o jedną z 30 nagród
Konkurs na 25-lecie magazynu "auto motor i sport". Zrób sobie zdjęcie z jubileuszowym wydaniem magazynu i prześlij je do nas koszystając z formularza na stronie. Masz szansę na wygranie jednej z 30 nagród. Weź udział!
Wydania cyfrowe auto motor i sport Wydania cyfrowe auto motor i sport