mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Sound of Tuning - po raz pierwszy w Polsce

Sound of Tuning - po raz pierwszy w Polsce

Wszyscy, którzy uwielbiają mocne i piękne auta, a także dobrą muzykę będą mieli okazję spędzić weekend pełen wrażeń. 14 i 15 kwietnia Grupa C2 organizuje w Lublinie po raz pierwszy w Polsce ogólnokrajowe targi car audio & tuning pod nazwą "Sound of Tuning".

Sound of Tuning - po raz pierwszy w Polsce

Dla fanów tuningu będzie to okazja, aby po zimowej przerwie efektownie rozpocząć sezon 2007. Dzięki formule targów uczestnicy będą mogli czerpać informacje praktycznie "u źródła", bowiem na targach pojawią się wiodący producenci i dystrybutorzy sprzętu z branży car audio, tuningu, kosmetyków samochodowych oraz nawigacji GPS. W czasie imprezy będzie można się zapoznać z najnowszymi technologiami oraz ofertą produktów dostępną na naszym rynku. Poza tym, w czasie dwóch dni imprezy odwiedzający halę Międzynarodowych Targów Lubelskich będą mogli zobaczyć z bliska stuningowane auta osobowe oraz ciężarowe, a także przygotowane specjalnie na tą okazję democary.

Ze względu na fakt, że „Sound of Tuning” jest pierwszą ogólnopolską imprezą skupiającą także miłośników wysokiej klasy sprzętu muzycznego i multimedialnego w samochodzie PASCA (Polish Auto Sound Challange Association) zdecydowało się na przeprowadzenie podczas targów I Eliminacji Mistrzostw Polski Car Audio. Do walki o tytuły mistrzowskie staną democary przygotowane przez specjalistów w swoim fachu z zabudowami skonstruowanymi na bazie najwyższej klasy sprzętu dostępnego na polskim rynku. Według organizatorów niewiarygodna moc systemów car audio będzie niemal namacalna podczas prezentacji możliwości poszczególnych aut.

Zobacz serwis specjalny motoEkspert poświęcony Car Audio/Multimedia

Czytaj także:

Zatankuj sobie... muzykę! (2007-01-22)

Kino domowe w Land Roverze (2006-08-24)

Audiofilski Caliber (2006-08-17)

Moc dźwięku w Hondzie (2006-07-06)

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Solaris wybuduje kolejny zakład
Solaris wybuduje kolejny zakład
Producent pojazdów komunikacji miejskiej z wielkopolskiego Bolechowa przygotowuje się do kolejnej inwestycji. Solaris Bus & Coach wybuduje piąty zakład produkcyjny. Spółka kupiła 8,3 ha w okolicach Środy Wielkopolskiej.

Zalando Zalando