mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Sparing: Pelikański - Poloński

Sparing: Pelikański - Poloński

Już w najbliższą niedzielę na torze kartingowym Toyota Katowice dojdzie do niecodziennego wydarzenia. W samo południe dwaj główni rywale i pretendenci do tytułu Mistrza Polski w Rajdowym Pucharze Peugeota staną do walki w specjalnie zorganizowanym turnieju kartingowym.

Sparing: Pelikański - Poloński

Czy osiągnięte przez nich wyniki będą prognozą na nadchodzący Rajd Warszawski? - przyjdź na tor, by samemu się o tym przekonać! Zapraszamy wszystkich chętnych!
Mariusz Pelikański:
Nasz "sparing" traktujemy oczywiście z przymrużeniem oka, gdyż głównym celem konkursu jest popularyzacja i podniesienie atrakcyjności rajdów wśród zgromadzonej publiczności i mediów. Ponadto jest to doskonały pretekst, by spotkać się i porozmawiać na gruncie towarzyskim, tak z Darkiem, jak i ze wszystkimi kibicami rajdowymi. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie wasze pytania. A może i nam uda się podpatrzeć styl jazdy zwycięzców turnieju?
Darek Poloński:
Takie spotkanie to świetna okazja by zainteresować innych tym pięknym i emocjonującym sportem, jakim są rajdy samochodowe. Kto wie, być może ktoś z uczestników turnieju za parę lat będzie sławnym kierowcą rajdowym? - wszak karting to pierwszy krok do prawdziwego ścigania. Do zobaczenia na torze - dobra zabawa gwarantowana!
Turniej kartingowy zostanie rozegrany w najbliższą niedzielę (5 października) na torze TopKart w Katowicach (ul. Witosa 4), tel. 032/254-36-75. Rozpoczęcie konkursu przewidziano na godzinę 12.00. Konkurs jest otwarty dla wszystkich chętnych. Zwycięzcy konkursu otrzymają specjalne nagrody, a także gadżety ufundowane przez poznańską firmę Metpol. W trakcie trwania turnieju wszyscy zgromadzeni będą mogli porozmawiać i skorzystać z rad doświadczonych kierowców oraz wysłuchać ich rajdowych wspomnień. Serdecznie zapraszamy!

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Plebiscyt Best Cars 2019 ? zagłosuj!
Plebiscyt Best Cars 2019 ? zagłosuj!
W tym roku po raz 25. oddajecie swoje głosy na ulubione samochody, a my jak co roku jednej osobie wręczymy nagrodę główną ? nowe Subaru XV!