mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Spark wystartował

Spark wystartował

Już na dobre, Dniami Otwartymi, rozpoczęła się sprzedaż najmniejszego modelu w gamie samochodów marki Chevrolet.

Spark wystartował

Wymiary zewnętrzne oraz wewnętrzne jednoznacznie kwalifikują Sparka jako auto dla maksymalnie dwóch osób. Czyli dla małżeństw, których dzieci opuściły już domowe pielesze, ewentualnie dla młodych, którzy plany o powiększeniu rodziny odkładają na później. Raczej nie będzie to drugi lub trzeci samochód w rodzinie, bo w obecnej sytuacji ekonomicznej mało kto może sobie pozwolić na taki luksus, a jeśli już, to stać go na auto z wyższej półki cenowej.

Dni Otwarte zapoczątkowały tygodniową obniżkę cenową na Sparka. Bazowa wersja z 0,8-litrowym silnikiem kosztuje 28.900 zł, a do końca tego tygodnia - 27.900 zł.

Wg wstępnych szacunków w tym roku miesięczna sprzedaż modelu ma wynieść ok. 240 egzemplarzy. W ostatnim kwartale roku pojawi się także dwuosobowa wersja van małego Sparka, co może uatrakcyjnić ofertę wśród małych i średnich przedsiębiorstw.

Zobacz test Chevroleta Sparka

Zobacz ceny i wyposażenie Chevroleta Sparka


Podobne wiadomości:

Chevrolet Spark: Szybki test

Chevrolet Spark: Szybki test

Testy samochodów 2005-06-10

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Już niedługo nie będziemy musieli wozić ze sobą dowodu rejestracyjnego i poświadczenia polisy OC. Po wielu zapowiedziach i obietnicach posłowie w końcu przegłosowali zmiany w prawie.