mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Spersonalizuj Grande Punto

Spersonalizuj Grande Punto

Przed 30 kwietnia w internecie będzie dostępne on line “Grande Punto Stickers Lab”, nowa inicjatywa Fiata zrealizowana przy współpracy z ARC Leo Burnett. Chodzi o cyfrowe laboratorium, w którym użytkownicy będą mogli pracować wraz z zespołem Fiata przy tworzeniu nowych sposobów personalizacji jednego z najpopularniejszych modeli gamy Fiata: Grande Punto.

Spersonalizuj Grande Punto
Po community "500 wants you" oraz blogach opowiadających o Fiacie Bravo i 78 Międzynarodowym Salonie w Genewie, brand proponuje nową inicjatywę nastawioną na uczestnictwo i współdziałanie w internecie. Wystarczy wejść i zarejestrować się w portalu www.stickerlab.fiatpunto.it, aby móc przystąpić do personalizacji wyglądu zewnętrznego Fiata Grande Punto, wyrażając w kreatywny i oryginalny sposób własną osobowość i styl.

Projekt dzieli się na dwie części: "Zaprojektuj twój sticker" i "Wyślij pomysł". Pierwsza część skierowana jest do osób posiadających umiejętności projektowania, lub po prostu pasjonatów, pragnących sprawdzić się w tworzeniu własnego sticker i jego bezpośrednim przeniesieniu na stół kreślarski za pomocą outline samochodu w skali, dostępnej w komplecie do ściągnięcia wraz z materiałem na temat uczestnictwa. Powstałe „dzieła” będą tworzyć galerię, a użytkownicy będą mogli na nie głosować i komentować je, ustalając w ten sposób shortlist dziesięciu finalistów.

Część "Wyślij pomysł" jest natomiast dedykowana osobom wolącym wyrazić swoja personalizację Grande Punto za pomocą idei, wyobrażenia, lub po prostu emocji. Ważne jest wyrazić siebie samych, nawiązując chociażby do piosenki, książki czy filmu. Nie ma żadnych ograniczeń.

Specjalne jury wybierze 6 propozycji – po 3 na kategorię – a sześciu zwycięzców weźmie udział w specjalnym workshopie z Zespołem  Fiata, dla dokładnego przeanalizowania industrializacji własnego wkładu. Osoba, która zajmie pierwsze miejsce w każdej kategorii otrzyma również złotą monetę o wartości 5.000 €.
Tematy w artykule: Grande Punto

Podobne wiadomości:

Wyprzedaż rocznika 2011 u Fiata

Wyprzedaż rocznika 2011 u Fiata

Aktualności 2011-10-12

Następca Fiata Punto z Polski

Następca Fiata Punto z Polski

Aktualności 2013-12-09

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.