mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Sportowe Megane i Clio w nowej ofercie

Sportowe Megane i Clio w nowej ofercie

Z okazji zorganizowanego na początku czerwca ING Renault F1 Roadshow w Warszawie, wszystkie sportowe modele Clio oraz Megane dostępne są obecnie w szczególnej ofercie cenowej.

Sportowe Megane i Clio w nowej ofercie

Seria specjalna Clio Renault F1 Team R27 oraz Megane F1 Team R26 stanowią flagową ofertę sportowej gamy Renault. Dynamiczne silniki, charakterystyczny wygląd aut, a także dodatkowe akcesoria sprawiają, że te sportowe modele mają być zupełnie wyjątkowe. Nazwy obu modeli zostały nadane dla uczczenia bolidów Formuły 1: zwycięskiego R26 z roku 2006 oraz z okazji światowej premiery R27.

Seria specjalna F1 Team jest wyposażona w zawieszenie typu Cup. Sportowe modele Megane Renault Sport oraz Clio Renault Sport montowane są w zakładzie w Dieppe, odpowiedzialnym za produkcję pojazdów opracowywanych przez Renault Sport Technologies. Proces produkcji w zakładach w Dieppe jest przystosowany do specyfiki sportowej wersji obu modeli, a jednocześnie gwarantuje poziom jakości typowy dla produkcji wielkoseryjnej. Proces produkcji oparty jest na Systemie Produkcji Renault (SPR), a jakość oceniana w oparciu o standard AVES (Alliance Vehicle Evaluation Standard), podobnie jak w pozostałych zakładach Renault.

Tylko do końca czerwca Clio Renault F1 Team R27 dostępny jest już za 72 550 PLN, natomiast Megane Renault F1 Team R26 za 90 000 PLN.

Zobacz TEST mojeauto.pl modelu Renault Clio Sport

Dowiedz się więcej o marce Renault

Czytaj także:

Będzie Clio kombi 2007-06-11

240 km/h po ulicach Warszawy 2007-06-04

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Renault Clio
Renault Clio
Cena podstawowa już od: 42 400 PLN brutto
Rodzaj samochodu: dostawczy osobowy
Renault Megane
Renault Megane
Cena podstawowa już od: 59 900 PLN brutto
Dostępne nadwozia: hatchback-5dr. kombi-5dr. sedan-4dr.

Podobne wiadomości:

Renault wzywa auta do serwisu

Renault wzywa auta do serwisu

Aktualności 2016-11-15

Renault Captur po faceliftingu - poznaj polskie ceny

Renault Captur po faceliftingu - poznaj...

Aktualności 2017-05-09

Miejski crossover Renault przeszedł lifting i właśnie wkracza do polskich salonów. Przy tej okazji poznaliśmy oficjalny, polski cennik. Auto będzie dostępne z czterema silnikami w pięciu wersjach wyposażenia.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Mercedes Sprinter - pierwsze zdjęcia wnętrza
Mercedes Sprinter - pierwsze zdjęcia wnętrza
Mercedes-Benz Vans szykuje ważną premierę. Już niebawem poznamy kolejną generację Sprintera, ale zanim to nastąpi, producent zaprezentował pierwsze zdjęcia kabiny i zapowiedział nowe rozwiązania transportowe.