mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Sportowy Hyundai za ponad 100 tys. zł

Sportowy Hyundai za ponad 100 tys. zł

Znamy już ceny sportowego Hyundaia Genesis Coupe, który w polskich salonach koreańskiej marki pojawi się już w marcu bieżącego roku. Za podstawową wersję trzeba będzie zapłacić prawie 115 tys. zł.

Sportowy Hyundai za ponad 100 tys. zł
Wprawdzie pierwsze egzemplarze tylnonapędowego coupe Hyundaia pojawią się w marcu, to już teraz zainteresowani klienci mogą składać zamówienia na Genesisa Coupe. Auto oferowane jest w dwóch wersjach silnikowych – z silnikiem 3.8 Lambda V6 osiągającym moc 303 KM oraz 4-cylindrowym, turbodoładowanym silnikiem 2.0 Theta generującym moc 210 KM.

Wyjściowa cena to 114.900 zł za samochód z silnikiem 2.0l w wersji wyposażeniowej Style. Auto z mocniejszym silnikiem 3.8l V6 w bogatej wersji wyposażeniowej Executive kosztuje 154.900 zł.

Sportowa i aerodynamiczna sylwetka oraz klasyczny napęd pozycjonują model jako 2-drzwiowe sportowe coupe, przystosowane do okazjonalnego przewozu 4 osób. Jednocześnie kokpit kierowcy został zaprojektowany z myślą o maksymalnej wygodzie codziennego użytkowania i charakteryzuje się przejrzystością oraz elegancją wykończenia.

Genesis Coupe to kolejny model Hyundaia objęty programem gwarancyjnym 5-Year Triple Care, którego podstawowym elementem jest 5-letnia gwarancja bez limitu kilometrów oraz 5-letnia opieka techniczna pojazdu i 5 lat assistance.

- Wprowadzenie do sprzedaży modelu Genesis Coupe w Europie jest częścią ofensywy produktowej Hyundaia. Chcemy oferować samochody praktyczne, ładne i niezawodne, ale także takie, które wywołują emocje i mogą być obiektem marzeń – powiedział Jerzy Koziński, Dyrektor Zarządzający Hyundai Motor Poland.

Hyundai planuje sprzedać w całej Europie 2.000 egzemplarzy Genesisa Coupe w ciągu najbliższego roku.

Podobne wiadomości:

Hyundai Kona – nowy SUV z Korei

Hyundai Kona – nowy SUV z Korei

Aktualności 2017-05-01

Na przełomie września i października zadebiutuje zupełnie nowy Hyundai Kona. Koreański producent od kilku miesięcy pracuje intensywnie nad wersją produkcyjną, a w sieci pojawiły się już pierwsze zdjęcia modelu.

Komentuj:

marko1 2011-02-09

wizjonerzy, żeby chcieć trzeba mieć

~seoka 2011-02-08

wolałbym puga 407 coupe, a jeszcze bardziej renault lagune coupe. dużo fajniejsze i lepsze firmy.

~pete 2011-02-08

Dość drogie?? Zaje.... drogie!

~sdf 2011-01-05

Dość drogie i szybkie taczki.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.