mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Sportowy Hyundai za ponad 100 tys. zł

Sportowy Hyundai za ponad 100 tys. zł

Znamy już ceny sportowego Hyundaia Genesis Coupe, który w polskich salonach koreańskiej marki pojawi się już w marcu bieżącego roku. Za podstawową wersję trzeba będzie zapłacić prawie 115 tys. zł.

Sportowy Hyundai za ponad 100 tys. zł
Wprawdzie pierwsze egzemplarze tylnonapędowego coupe Hyundaia pojawią się w marcu, to już teraz zainteresowani klienci mogą składać zamówienia na Genesisa Coupe. Auto oferowane jest w dwóch wersjach silnikowych – z silnikiem 3.8 Lambda V6 osiągającym moc 303 KM oraz 4-cylindrowym, turbodoładowanym silnikiem 2.0 Theta generującym moc 210 KM.

Wyjściowa cena to 114.900 zł za samochód z silnikiem 2.0l w wersji wyposażeniowej Style. Auto z mocniejszym silnikiem 3.8l V6 w bogatej wersji wyposażeniowej Executive kosztuje 154.900 zł.

Sportowa i aerodynamiczna sylwetka oraz klasyczny napęd pozycjonują model jako 2-drzwiowe sportowe coupe, przystosowane do okazjonalnego przewozu 4 osób. Jednocześnie kokpit kierowcy został zaprojektowany z myślą o maksymalnej wygodzie codziennego użytkowania i charakteryzuje się przejrzystością oraz elegancją wykończenia.

Genesis Coupe to kolejny model Hyundaia objęty programem gwarancyjnym 5-Year Triple Care, którego podstawowym elementem jest 5-letnia gwarancja bez limitu kilometrów oraz 5-letnia opieka techniczna pojazdu i 5 lat assistance.

- Wprowadzenie do sprzedaży modelu Genesis Coupe w Europie jest częścią ofensywy produktowej Hyundaia. Chcemy oferować samochody praktyczne, ładne i niezawodne, ale także takie, które wywołują emocje i mogą być obiektem marzeń – powiedział Jerzy Koziński, Dyrektor Zarządzający Hyundai Motor Poland.

Hyundai planuje sprzedać w całej Europie 2.000 egzemplarzy Genesisa Coupe w ciągu najbliższego roku.

Podobne wiadomości:

Hyundai Kona – nowy SUV z Korei

Hyundai Kona – nowy SUV z Korei

Aktualności 2017-05-01

Na przełomie września i października zadebiutuje zupełnie nowy Hyundai Kona. Koreański producent od kilku miesięcy pracuje intensywnie nad wersją produkcyjną, a w sieci pojawiły się już pierwsze zdjęcia modelu.

Hyundai i30 N - hot-hatch z Korei

Hyundai i30 N - hot-hatch z Korei

Aktualności 2017-07-14

Komentuj:

marko1 2011-02-09

wizjonerzy, żeby chcieć trzeba mieć

~seoka 2011-02-08

wolałbym puga 407 coupe, a jeszcze bardziej renault lagune coupe. dużo fajniejsze i lepsze firmy.

~pete 2011-02-08

Dość drogie?? Zaje.... drogie!

~sdf 2011-01-05

Dość drogie i szybkie taczki.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Od kilku dni w północno-wschodniej Polsce pojawiły się nowe, żółte znaki na których możemy zobaczyć np. czołg. Na szczęście zwykli kierowcy nie muszą się nimi przejmować. Są to informacje przeznaczone dla wojskowych.

Zalando Zalando